Krokodiliena...valget?...skanu?...

Nea, valgiau tik KENGURIENA, sausa tamsi reikejo lasinuku pridet. Aha.Labas

kiek zhinau valgoma tik uodegos mesa. Amerikoje tai daugiau turistams pavilioti skirtas maistas "Gator-tale". Juos ten fermose, kaip pas mus kiaules augina ir skerdzhia Cha cha
paragauti noreciau

VeeeVeeeVeee neeee…

Ragavau ir krokodilienos ir ryklio kepsni. Krokodilo mesa atrodo kai zuvies lyg ir slouksniuota, bet kartu standi kaip kokia jautiena ar kiauliena, visai gardu.Valgiau ir vezlienos sriuba.

Kacia krokodilienos ragavo GaabbyN o as mamuto miesos valgiau Cha cha JuokiasiJuokiasi Juokiasi

Man dar teko valgyti slibinienos.
Cha cha

teko valgyt. Skonis - tarp paukshtienos ir zuvies. Ok. Tiesiog tikejaus ko nors ypatingo Šypsena

taip skonis kaip zuvies, paukstienos. kazkas panashaus. tik tiek, kad labai brangi mesyte, o ir patiekalai daromi ne simply Mirkt, o su ivairiais egzotiskais vaisiais, kas, mano nuomone, padarytu ir paprasciausia vistiena egzotiskiausiu patiekalu Cha cha

as krokodilienes ne uz ka nevalgyciauNeNePavargęsji man slykstiBaisuBaisu

nevalgiauLiūdnas

Teko ragauti to krokodilo. Ką galima pasakyti: nei mėsa, nei žuvis. Skonis panašus į varlės gal. Valgyti galima, bet, kad labai skanu būtų, neimčiau tvirtinti.

Maciaw kad aximoj yra bet nevalgiau Ne

As taigaleciau ir noreciau krokodiliena valgytTaip nieko cia slykstaus. Nenegaleciau kokiu kirminu valgyt tiktaiPavargęsBaisuVeee

nevalgiau…Nekaltas ir tikrai nenorėčiau paragautNeNekaltas

nevalgiau Ne
na jei pasiulytu tai ir paragauciau, bet nepirkciau…Ne

Angelas

Kodėl?Žliumbia Gėlė

Angelas

krokodiliena? Apakęs
ne…
man neatrodo kad butu labai skanu VeeeVeee

neteko

kode?Žliumbiane

Nustebęs