Krikstynos..

O ka? Vienom krikstynom daugiau ar maziau… Be to taves ten niekas taip baisiai nekankins, kaip tu kankinai.

Jei nekankins, tai ko pati neini? Nu bet tu ir naglaŠypsena Ji neis , o kitais metais kitus krikstys…

Taip ir sakyk, kad "pasiaukoti" del manes negali.

negalima krikstyti kitu nepasikrikstijus paciai

Niu, never mind, vis tiek pernelyg zhiauru…Aš nekaltas

nu ka…mane prajtajs miatajs krikshtyjo…Nieko bajsaus.Ish pradzhiu visa vejda nuvare su tais vaikishkais shtampais,Visokiais teletabiais,mikimauzais.Po to 12 val.rejkejo ajt piena gert (buvo tema krikshtynu "vaikystes shalis&quotMirkt.O per pati procesa shliahziojom ant keliu…Po to dazhais ishmozojo…rejkejo shliauzht per alieju…tada plunksnom uzhvare bishki.Tada aplink mokykla keliais…skaudejo kelius nerealiai.Na ir galiausiai kiteketo burnon igrudo.Na bet aishku ten niekas jo niavalge visi ishspjove uzh pirmo kampo Šypsena)) tada ant keliu stovejom.Ir reikejo duoti priesaika musu gimnazijai…lalala…dar bishky palajste vandeneliu ir paljedo namo Šypsena) va tep va buvo

O jeigu priesinsies pries visas tas nesamones kas tada?

mus tai apdawzhe su shlapiais rankshluoschiais ir apipyle nezhinia kuo…vieni sako kad ten buvo vanduo+benzinas(!)+raugintu agurkeliu skystimelis…Šypsena

As pakrikstyta. Baznycioje ir 5 klasej.

mes siais metais krikstysim… oj minciu davet Cha cha

ash ish klaipedos vytauto didziojo gimnazijos Cha cha o tu?

as taip pat is klp tik is 27 (Varpo) sulios Šypsena

Kokie jus visi rimtuoliai… shulios krikstynos buna viena krta gyvenime(aisku jei 2 metais nepasileikaŠypsena). Ir nieko as cia labai ziauraus nematau. Gal pasiklausinekit pazistamu kaip jie jas svente - fantazija atsoksŠypsena

Sulamita, gal ir pabusiu uz tave, tik tu pasitenk man peruka koki suveikti. Cha cha
PS. tas garbanotas nelabai atspindes tavo plaukuŠypsena
Kaip supranti, to nedarysiu uz dykaMirkt

pas mus rytoj bus.gaila,bet siemet valdzia uzrauke visus ziaurumus.o atsimenu,kaip man pernai buvo…slapia purvina,bet labai linksma.su kiausiniais apmete,aliejum ir plunksnom apipyle,is "bliudo"su sliekais liepe sagas traukt,i vonele su purvais sodino,i bala liepe gult,tuneliu sliauzt(o ten batu tepalo privare) ir dar daug kitokiu linksmybiu buvo.atsiminsiu tai tikrai ilgai ilgai…Šypsena

Galingos krikstynos!Šypsena O dar sako, kad mes ziauria elgemes… Tai juk ir yra pats idomumas, o ne ziaurumas. Kol pats to nepatirsi - nesuprasi

Laukiu kada jau galesiu visus krykstyti ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Na va esu jau pakriksytas Šypsena Pradesiu viska pasakoti nuo pradziu: susirinkom visi pries krikstynas gerti, kad drasos butu, prigere nuejom i sule kur turejom 12’okam vaidinti. Pasibaigus vaidinimui dave 5min apsirenkti blogais drabuziais ir paskui isvilko i mokyklos kiema kur lauke musu ivairios kliutis. Turejome eiti po 2 , nes suriso kojas Šypsena Pirma kliutis: reikejo praeiti pro buri 12’oku, kurie dauze su pintom sluotom, praejus juos toliau seke vandens zarna, kuria mes praeje palengvinom dalia kitiems ir atjungem Cha cha Toliau buvo sustatyti suo lai eile ir reikejo pro juos listi, o belendant tranke sonus su slapias ranksluosciais Nustebęs paskui seke visus mete kiausiniais, miltais ir plunksnom, po to reikejo persokti per baisena pilna vandens (dviese suristom kojom padaryti tai buvo gana sunku) ir tada jau viskas tu skaiteisi pakrikstytas. Simuliantai ejo pakartotinai (as ejau 3 kartus Cha cha ) Tai ir viskas, paskui ejom vel gerti AlusTaurėŠypsena

Na labai atsiprasau Šypsena jei kam krikstynos nepatiko, bet taip turi buti va vakar krikstyjom visai normaliai vaikucius isdazem parklubdem davem “atsigerti” is flakonciku gazuoto vandens po to privertem keliais nu
eiti i pirma auksta is trecio, o ten tai buvo visi kas su tuo gazuotu vandeniu apsupom krikstasunius ir ismadem o kad to butu negana da ir apipylem miltais Šypsena net patiems kliuvo, po to vel keliais i 3 auksta o tada gi isalkusius pavalgidinom visi “skaniai” papietavo ir i klases Šypsena. O siaip blogiausiai buvo tiems kuriuos su dantu pasta istepliojo, tiosiog ant delno prisileidi daug pastos ir paglostai krikstasuni Šypsena ir su markeriais butinai ant kaktos israsai FUX kad poto kai einas namuo da truputi paslapinti Šypsena tai tiek, bet zinokit kad tai butina ir dziaukites kad pakrikstyti ir kitais o gal dar kitais krikstysit jus

nu buvo vakar pas mus toks “krikstynos”…nepavadinciau to krikstynomis…net vandeniu neleido laistyt,tai mes ti kazkiek nelegaliai apipylem(nu klasej juk kibirais nepilsi).leido biski ant veidu parasinet,bet buvo tokiu "krutu"bicu,kurie man uz tai i snuki pazadejo duot ir net tik…Aš nekaltas "laimingiesiems"pasiseke,nes lauke buvo susirinke siek tiek bernu is kitu mokyklu,tai kiausiniais apmete.o mes,krikstateviai,po visko turejom mokykla valytPiktas ir dar po to per diskona butet