Kraujavimas! skubu, padekit!

Tu taip prarasi daug kraujo. Gal pasirodyk kietiem daktaram. Sakau, mano mama vos taip nenumire…

jie gydytoja sake, tai ir praeis neisradienk dviracio, naudok paketus su daugiausia laseliu, ir viskas bus ok

Na gal reikėtų jums žinoti kad hormonų pokyčiai organizme kuriuos nustato nėštumo testu išnyksta tik po 3-4 savaičių ir gausus kraujavimas nereiškia kad jau po visko- tai tik vienas iš nusiskundimų kuris gali būti prei įvairių būklių. Na matot gal mano darbas toks ir žinau ko reikia…

Dėl to ir sakau - ultragarsas parodys ar nėra pašalinių darinių ir panašiai - tada bus aišku čia ar paprastas ciklo sutrikimas ir galima gydyti paprastais vaistukais ar kiti pakitimai- tada jau vertyini pagal esamą situaciją. Beje jaunoms panelėms pasitaiko gausūs kraujavimai be pakitimų nepadėjus minėtiems vaistams stabdomas kraujavimas kontraceptikais pagal schemą.

Nokiuke, ar neturi galimybių nueiti pas kitus gydytojus?

Man tai gausiai kraujuodavo, kai veluodavo menesines. Tada ir savijauta prasta budavo, silpna, bloga. Taciau ilgiau negu turetu buti menesines neuzsitesdavo. Jei tai tave taip neramina kodel nenueini pas kita gydytoja? Kad ir reikes sumoketi, bet bent paciai bus ramiau.

Siaip tai tikrai kazkokios zoles yra nuo gausaus kraujavimo… tik va nepamenu kokios. O del gydytojos atsainaus poziurio, tai gal rimtai nueik pas kita ir suzinok dar viena nuomone? O tai nukraujuosi. Kazkaip itartinai viskas skamba. O jei jau pati manai, kad kazkas netaip tai gal taip ir yra? Kad ir kas ka sakytu, bet tikriausiai visi turime savisaugos instinktus… nueik pas kita gydytoja.