Krasta:)

Nedaug, tai cia kiek? Šypsena

Vakar uosviai toki atsivilko-40 metu laikyta, nuo vestuviu baliaus likusi, galvojau bjauras bus, bet buvo afigenas Geraii.talpix.lt/mk3IL.jpg

Kupe sitie is tu retu kuriuos galima laikyti Mirkt nes jie naturalaus brandinimo. Labai daug CCCP laikais buvo samurliako kuris nei brandintas nei ten ka…spirito arbatzoliu ir cukraus misiniai kurie pastoveje sluoksniuodavosi atgal Cha chaP.s. ragavau konjako kurio kaina 700 euru 200 gramu, likau nesuprates uz ka ten tiek pinigu Cha cha

Varliai pries kokius du metus besvenciant vieno gimtadieni 40 pavaišino mus viskiu kazkokiu ten mundru, apie 1000e butelis, ble kas per slykstyne, geriu ir giriu belekaip, kaip dziaugiausi kai pasibaige tas butelis ir atnese paprasto kaimieciam skirto Cha cha

buras … edit : burai …

Brisiau siu atveju sutinku Cha cha gerai negyvenai - nx pratintis JuokiasiP.s. o vat snapsas kai pasitaiko koks rusiskas rinktinis kur 80 eurasu litras…vat ten tai pasicepsedamss Girtas

Geriau Beluga, fyg zino vadiara ir tiek.

Suomi, as galvojau, kad bus eilinis ruskas dratas tas gerimas, net su baime ziurejau i ji Cha cha, bet tikrai geras ir gerciau toki didesniais kiekiais, nustebino geraja prasme. P.S. Uosvis sake dar turi apie 10 buteliu Gerai

Algirdeks - už kiek ji kabojo skelbimuos pusę metų?

Ant mano vestuviu praemėm Teachers viskio išlaikyto nuo mano gimimo tai ~30metų. Tai brudas belenkoks buvo.

kaip mano švogeris sako: aš ne alkoholikas, man degtinė neskani gert. Bet kožną savaitgalį laka pats vienas Cha cha

Kur Wynas? Savaite stovejus. Varyt man tas zvakes keist? Prie didesnio minuso irgi pasileidzia nesunkiai, bet yra tas dauzymasvimeo.com/506439142

Normalus sveiko dyzelio garsas. Cha cha

nu zaba tokiu garsu ir prie -23 neskleidzia Cha chable tv as ne dyzelistas! del edukacijos: jei salerka uzsiveda, bet be be zvakiu- cia jai labai hierovai?

Gal kas parekomenduos koki neprabangu neatsimpanti virtuvini peili kur pirkt? Uzp… jau tie galandinimai, ir vistiek nepjauna.

Tai, kad Jūs ten laikysite alkoholį butelyje 30 metų jis nuo to nepasidarys geresnis. Cha cha Manau daug protingiau tiesiog nusipirkti brandinta viskį Pvz kokį Macallan 12 Mirkt

nakti, Aš irgi ne dyzelistas, bet visi dyzeliai kuriuos esu girdėjęs taip dirba prie minuso. Juokiasi

nu nx skaudžiai užsiveda Apsvaigęs

youtube.com/watch?v=B8zczxrcYNI&ab_channel=HotSince82 Angelas

Edai, teisingai GeraiButelyje “snapsas” tik sublogt gali, bet tik ne pasibrandint. Va statinese- kic reikals GeraiP.s. algirdekas gerai daro kad auto 10k +. Su auto iki 10k vargo vakariene. Ridos isdidziam litvinui jau akis bado, galai jose visi papi$ti, kas reikalauja daug darbo ir pinigu, tarpai uzdirbimui - mazi. Zodziu ****u malunas tie triperiai, nebent nieko nedarius 2-3 sotkes uzsivirint ir ant kiekio eit ir be jokiu gerojo perekupo garantiju. O tas 10+kg eu auto tai… norint parwiduot geras ir uz daug, reik turet gwro perekupo su imone ivaizdi GeraiAi algirdekai, tam zmogui kur vaziavau per karantinus masina apziuret i gretima miesta, taip nieko ir negavau, sakiau tau kad bent pidisa ant salerkos imestu, o anas tipo “nu skoloj neliksiu, kazkada atsiskaitysim” Juokiasi nu nemaldausiu as to pidiso, gal vaziuodamas pro sali bambali alaus prives po poros metu Cha cha - kita karta nx tokios pagalbos ir dar svetimam Juokiasi o tu jam ir nesakyk nieko, nenoriu kad kazkas prasytu kazko del kazko nes jausiuos labai kvailai - cia tiesiog man paciam pamoka Gerai