kox JUSU hOrOsKoPo ZeNkLaS????????????

Cha cha

Cha cha

Cha cha

Cha cha

neuzpiso dar floodint ?

nepykit ant Belmo…jis nemoka kalbeti… jis visose temose tik taip ir elgiasi… ta pati veiduka kartoja n kartu… uzjauskit ji… jis vargsas…

jis invalidas blin

Kietas

oziarage…tokia,kokia turetu buti tikroji sio zenklo atstove…(net par daug ziauru… kartais)

ar zinojote, kad Hennessy an naktie isideda always ultra night kad neprimyztu?man tai naujiena cia, man jis i privata parase.

ar zinojote, kad Hennessy an naktie isideda always ultra night kad neprimyztu?man tai naujiena cia, man jis i privata parase.

ar zinojote, kad Hennessy an naktie isideda always ultra night kad neprimyztu?man tai naujiena cia, man jis i privata parase.

jautukas

sCorpion’as’…GeraiGeraiGeraiTaipTaip

LiooooooootasMyliuGirtasCha cha

shaule netaikliai shaudantiAngelas

2nysKiaulė

a kada lentele statistine padarysi ir apskaiciuosi po kokiu zenklu yra gime daugiausiai posliaku, ar siaip Moteris ir Vyras?

[quote]…na va…as vel su tajs horoskopajs…man ish tikro ydomu kokie jusu zenklai,noriu paziureti kokiu dawgiausiai…tej va…prasom pasizymeti
[/quote]

…as sakeu,kad noriu pasiziureti,bet nesakeu,kad sudarineisu kokias lenteles ar siaip…Nekaltas

…as sakeu,kad noriu pasiziureti,bet nesakeu,kad sudarineisu kokias lenteles ar siaip…Nekaltas

[/quote]

Girtasšutka,
negalvojau, kad blevyzgose dar kamnors reiks pasakyti, jog juokaujuNekaltas

ash mergeleMoteris