KOVOS MENU skyrelis!

6

Tai jau visai neblogai Šypsena o koki dirza jau turi. Tai ko kiti pilieciai nenori pasigirt koki kovos mena propoguoja Šypsena a?

O kam girtis, juk nuo to nei didesnis meistras tapsi, nei ka, o diržas dar nieko neįrodo-meistriškumas priklauso ne nuo diržo o nuo atsidavimo tam reikalui ir praleisto laiko Mirkt

Aš mokausi daug ką, mane domina beveik visi kovos menai,na gal kalbant apie karate labiausiai busiu įklimpęs į kyokushin’a Mirkt…ir dar daug kur kitur. O ta sistema, tai Niat-nam mokkla-tai vientnamietiškas kovos menas, kurio technika truputi panaši į kung-fu(tiek "minkštąjį", tiek "kietąjį&quotMirkt, tačiau tik truputi, iš esmės ten kita technika,taigi čia nėra nieko draudžiamo, suprantama, juk kovos mene ir negali buti jokių apribojimų(nemaišykim su sportu). O ar linxma žiurėt kaip išnešami žmonės, tai gal sudalyvauk ir pažiurėsim ar bus tada taip lixma, nors kal liečia išnešimą tai nereikėjo nei vieno jų nešti
Taip-patys išėjo, tiesiog tai smegenų sukrėtimai, tai sanarių patempimai, tai išnirimai įvairūs ir panašiai, todėl daugiau Niat-nam varžybų nebebus Gerai, vistiek visos sistemos čia neparodysi, nes uždedami nemenki apribojimai-įvedamos taisyklės,o čia jau prasideda sportas, ko nenori niat-nam atsovai Alus

Nesupranu, kox tixlas čia kopijuot, juk kam idomu, tas žino, o kas nežino-gali ir pac pasiskaityt-ar nepaprasčiau butų linką nurodyt ir tiek

Stiker , o senai jau uzsiimineji kiokusgin’u ? Ir jei nepaslaptis gal kokiu pasiekimu turi Aš nekaltas

na dejai tu ciA STRaipsniuka. deja dabar nelabai turiu laiko. bet gal vakare prisesiu ir parasysiu kritikos straisneli.

siaip jei rimtai domiesi karate - pasiskaityt kitas jau buvusias temas, kuriu tikrai buvo daug ir ivairiu. todel nera reikalo, o ir noro, vel viskas nuo pradziu kartotis.
kas yra karate, kuo jis geras, kokios atsakos, ir kitos temos jau seniai aptartos Taip

tiesiog jei idomu pasiziurekit atchyve. tikrai rasit idomios info. Mirkt

Ceziss fudokan klube spotrininkai stipresni uz lushies sportininkus ir tu pats tai zinai…
tik nesuprantu kodel shie du klubai sutart negali ir per varzybas kaip… krc ish pykcio eina viskas pas jus !!!

O as vaikstau i Taekwondo(TKD) treniruotes,dabar meciau menesiui,vaikstau i boxa ranku pralavint Mirkt
O gal Twinpix galetu papasakoti apie savo karate stiliu daugiau?kuo jis isiskiria nuo kitu stiliu?Mane tai visai sudomino.

Labas

Ceziss beto ateik i irc kai galesi i karate kanala… (atleiskit uz reklama)

shamrokas kodel kartoji viska? ir poto koki nesamoninga zenkla darashai???

Labas

Jei kas nors dar susidomejote mano stiliumi tai yra internete visa info apie mano stiliu ir kluba http://www.reiyukai.lt Taip

MORKUS jei nepaslaptis tu is kokio miesto? Nes zinau, kad ir klp yra vienas klubas taekwondo (ITF) man rods.

lilabeez, vienas klausimas - ar tu argumentuotai sneketi moki ? ar tik kas ant liezyvio uzplaukia sneki ? Aš nekaltas

na siaip pora metu lankiau kyokushyna… pas mazina siauliuose. tiek as lanke si sporto stiliu sio trenerio pavarde turetu jums but zinoma.

Wisa laika sakau ka galvoju!!!

Cha cha gi yra skirtumas sneketi ka galvoji, ir sneketi argumentuotai Taip

:]]]