Kotletas?

faktura ir as matau, bet siandien faktura yra, ryt nera… Cha cha ooooo, algirduk, kiek masinu zmones taip prisiregistrave ne nesuvokdami, kad realiai po BK dokumentu klastojimo sudetimi papuola Juokiasi Linksmybės tukstanciais reiktu sodint, jei jau taip sektu Juokiasi

Chilli, turiu pažįstamą, kuris labai smagiai gavo lygtinai už kauferizmą Mirkto čia būtų ne tik kauferizmas, bet dar ir įmonėj klastojimas dokumentų, užrašymas ant beleko tą auto, žmogaus ne į temą… nu visa puokštė linksmybių Cha cha

Willi, labai linkiu LT institucijom, kad fistų kiek galima tokius dalykus, tikrintų ir fistų… išdustų gal taksistų biškį Šypsena

1.9 tdi BXE, no DPF mechanika, TRENDline, NAVI, kuri man nereikalinga ir viskas. Kibiro spalva.

tai čia kaip supratau dar senas modelis? Šypsena

gavo tas kuris israsinejo kauferius ar tas kuris pateike suklastota dokumenta (kauferi) regitroje?

senas

su ta komplektacija ir rida ta auto turėtų kainuot ~6 Šypsenanu px, geri metai gal kokius 6500, bet čia blizganti auto turi būt tada. aišku ir pagal ridą ji turi būt blizganti Šypsena

Algirdekas - sakai pamoka, del pigiai ir gerai. Lygiai ta pati situacija gali atsitikti ir perkant uz brangiai, ne is atstovo.

realiai tai cia bendrininkavima reikia paisyti ir abu turi buti pabausti, nes vienas zino, kad netiesa raso, kitas supranta, kad ne is hanso jurgeno perka…

O stampuoja prnacuzai Carte grise? Ta prasme garazas parduoda fizinio asmens auto. Tai turi antspaudas buti kiek pamenu ant CG.

Tikrai taip Šypsena

dėl brangiai? tai ką ir aiškinu, turi įsitikint iš ko perki, aiškūs dokumentai, pardavėjas įmonės darbuotojas(kuri parduoda aišku), kaina pilna, faktūra normali, o ne kauferis. Tada visada rasi galus jeigu ką Šypsenataip pat žiūrėt ką prirašo pardavėjas į faktūra, kad nebūtų kokių prierašu maždaug “automobilis su defektu, nevažiuojantis ir pan”

Chilli, nebūtinai Šypsena

Taigi taisykle pigiai ir gerai netinka mano atveju. Niekad nesivaikiau pigiu auto su maza rida. Rask man varianta Touran 1.9 TDI BXE 09-10 metu ir sumokesiu gerai Šypsena pavargau po Lietuva maltis jau Šypsena

kiek tas gerai? Šypsena

neblogi akumai: youtube.com/watch?v=0EyhRHdySJs

ai dar del tu ale lengvu paspardymu ir rsv rasymo - fakturoj sitoj parasyta vehicule non roulante “automobilis nevaziuojantis”

Tai tu pardavejas gi Šypsena sakykim apie 6500, kol jokio varianto gyvai nematau Šypsena

jeigu randu tau būtent variantą - gyvai matymas kai grįš, rankpinigiai bent 40 proc kainos Mirkt visas matymas foto, vin nr ir to, ką aš papasakoju. Jeigu mašina bloga(t.y. motorui pzdc blogai kažkas, dėžei blogai, netikri KM, lavonas špaklinis iš kelių detalių) gražinu rankpinigius, bet jei mašina tokia pat kaip foto, viskas tvaringai veikia - tavo auto. Į kažkokias smuklmenas nekreipiu dėmesio(tokias kaip važiuoklės remontas reikalingas koks, kokia detalė perlakuota ar pan) Šypsena spalva svarbu?