Kosmetika....

Fainiausias krepsininkas shishkauskas Girtas

Ne Macijauskas Cha cha

belekokia ir nebrangia Mirktvisgi as apie kosmetika…

Apakęswaw nors veinas zmogus Cha cha aciu atu labai Apkabinimas

tusa : MAYBELLINE “VOLUM` EXPRESS” AKIU PIESTUKA: MANHATTAN ( juoda) Flirtas Angelaso del krepsininku … nera graziu… Žliumbia

Nea man shishkauskas ir tashkas Juokiasi wat del skonio nesigincysi Šypsena bet gerai jie ten tuos graikus suware Gerai ux bendrai tai as wisus juos lb myliu Apkabinimas Myliu Girtas siaip kalbant apie kosmetika tai naudoju daugelio firmu taciau pas mane kosmetinej galima rast ir piguciu nagu laku ar seseliu bet isimtis kremams sampunui juos naudoju tik geru firmu!Pwz shampunas oriflame, weido ir wiso kuno kremas awon ir t.t. Cha cha

jo, o pas ji ant marskineliu parasyta SISKAUKAS Juokiasi

  • cementas akmenes, zvyras lampedziu, kalkes is senuku? Cha cha Juokiasi Juokiasi

visai nebloga kosmetika… o del krepsinio ne visiskai pritariu Cha cha

taip del skonio nesigincysi Taip vakar jie klasiskai suzaide Myliu Girtas Myliuo del kosmetikos tai as irgi niekada nenaudoju bet kokiu kremu sampunu ir dar akiu tusu… Cha cha

Cha cha Girtas Cha cha

Man tai Macijauskas labai sexovas Niam niam

pritariu Taip Niam niam

jie gal kosmetika naudoja, ar kaip, nesuprantu? Cha cha Nustebęs

nesupranti ir nereik Cha cha

reikia Kanda tikiuosi, kad atsiras kas paaiskins Flirtas

kad nieko cia nera aiskint… paoprasciausiai man patinka macijauskas ir viskas Cha cha

Matai, cia tema siek tiek be rysio gavos, tai mes ja kita linkme pakreipem JuokiasiIdomu, Macijauskas vedes?

kokybishka Liežuvis

Pagrinde AVON