Kontrastai

hmm… gal todel, kad neslykstukas cia visai? Šypsena cia labiau zaislinis, pimp car’as ar pan, bet slykstaus jame nieko nera. neveltui net GIULIJA savo klipuose su tokia filmuojasi! Bučkis Bučkis

nu esme kad man toks derinys spalvu tikrai slykstus, jei patinka tau, kodel nuri patikti man? tai kam det ta foto jei bijoma visu nuomones?

turi*

kazinau kodel bildux ja idejo - matyt patrauke demesi KAZKUOM. Kazin, kuom? butu eilines ****u spalvos (t.pilkas perlas, juoda, balta ar pan) tai nieks ir nepastebetu. O visi kas loja - tai pavydi, nes situ dazu pardavimai isaugo simtais kartu, nuo tada kai nieks nepirko ir kai sita isriedejo tai kilogramais pilsto ir visi dazo - tai jau sako, kad viskas OK su ta spalva. O OZ net standartiskai Superlegeras tokios panasios spalvos isleido - tai ka, visi durni, tik tu protingas?

as vienas? tu gal pasiskaityk kitu komentarus, ok?! ir vopsce varyk reikstis prie skorpo, parodyk dabar savo zinias

jau parasiau kad jis sudu kruva - ka dar nori apie ta FORDA zinot?

dazhniausiai loja tie kas nera gyvai mates… tie kas gyvai ir dar sauleta diena pamato, nieko pykto nesako Šypsenao cia gaf gaf, shuneku gauja Cha chadar pasinervuokit: images.bite.lt/banga/files/clubmember/200604/444e0e49a107b.jpg Valio Kietas Labas

eGZpertai, kad akys neskaudetu, galetumet bent normalia foto isimesti su tikrom spalvom sitos auto Apsvaigęs

kodel sunku suprast? raudona + melyna man Ignoruoju

kaip jus nieko nesuprantat, gi zmoguj neuzteko melynu dazu Cha cha arba raudonu ;D kad viska nudazyti Šypsena

nu - kai simtas gramu dazu 100 litu tai gali ir neuztekt…

EDWX a tu bent isivaizduoji kas ten per “melyna” spalva ir kas per “raudona”?

nelabai

realiai tikrai graziai ir idomiai atrodo Gerai na tik man veidrodeliai nepatiko taip nudazyti, geriau butu tokios pat melynos spalvos kaip ir auto.

EDWX >> tu jiem savo skorpa parodyk Gerai

O tai kuom cia nenormali foto? Spalvos tai realios, 7 Mpx Olympus aparatas nemanau kad iskraipe spalvas…

tik sudu demonui su tokiais ratais vazinet!

fuxsas, is kur zinios apie mano skorpa? Kietas

Staliuss, kazkiek is foto iziuriu kad nepaprasta, va jei cvekas tiuningovnas butu, kita kalba Taip

EDWX is ten kur foto yra Cha cha