Kontraceptines tabletes būtinai turi paskirti ginekologas?

prisimink.lt Ten apačioje kairėj pusėj rasi katalogas. Laimingas

Dekui Laimingas

Tai kad ten ne raklama Mirkt Tiesiog aprašytos populiariausių tablečių naudojimo taisyklės, poveikis, šalutiniai poveikiai, papildoma informacija ir t.t. Laimingas

Labai dėkoju visoms už suteiktą informaciją. Bandysiu paskaitinėt ka rašo internete. Gal ir man pavyks pačiai pasirinkti kurias naudoti, o paskui bus matyt. Dar norėjau paklaust. Kiek laiko panaudojus kontraceptines tabletes, galima mažiau baimintis dėl nelaukto nėštumo?

Pradėjus nuo pirmos ciklo dienos - apsauga nuo pradžių.

Na, aš tokia apsišvietus nesu, ir man, eiliniam žmogui, tos tabletės atrodo visos skirtingų firmų. O ten tiesiog pasiskaičiau apie kiekvienas iš jų ir radau tai, ko man reikia.

Prisimink yra šefuojama Shering firmos - na o kad yra skirtingų firmų vaistai- nekomentuosiu. Beje Shering firmos naujausi preparatai tokie kaip Jeanine arba Yarina man tikrai patinka - pacientėms jie tinka ir turi tam tikrų specifinių poveikių(teigiamų)

Wieni waistai apsaugo taip: pradedi gerti, tai pirma menesi dar reikia saugotis… kiti apsaugo taip, kad dar pirma sawaite geriant reikia naudotis papildomom kontrac.priemonem. o paskui jei nutrauki tableciu gerima, tai taip pat… po menesio/sawaites… buna parasyta informaciniame lapelyje arba galima paklausti waistinininko arba daktares.