Konsolių Klubas

Nu ir kaip vaizdas su PS3? Šypsena
Ir dar klausimas: Įmanoma PS2 su 5-8 originaliais žaidimais, nečipuotą, dviem pulteliais ir 8 mb memory cardu parduoti už 500+ lt? Šypsena

Vaizdas neblogai…buvau cia imetes pora Gran Turismo: HD concept demo screenshotu. Siaip tai PS3 kolkas nelabai verta turet, nes zaidimu daug nera… Po keliu menesiu turetu atsigaut.

Mačiau tas foto. Tikrai gražiai atrodo. Šypsena Ir Ferrari yra. Šypsena Na taip, dar kelis mėnesius galima ir palaukti, bet vis tiek smagu tokį turėti. Šypsena

keiciu PS2 zaidimus Hitman ir WRS i kitokius.zaidimai originalai visiskai nauji.zaista tik po karta.domina tik originalus zaidimai nes ne originalu pas mane nevezNe

tai negi nieks nenori keistis???Nežinau

Po isleidimo MGS3 is kart ji gavai? jei domina kazkoks vienas ar keli zaidimai ir esi kantrus palaukti menesi -du, tai jo, nusipirksi uz koki 100-200lt.
Bet nekantrus (o vaikai tikrai tokie)nori zaidimo dar jam neisejus Šypsena . O kai isleidzia zaidima ,tai dar palaukti tenka menesiuka , o neoriginala gali gauti jau sekancia diena po isleidimo Šypsena .Durna situacija Šypsena. Ir dar, prisiminkit GTA vice city, san andreas isleidimus. PC, xbox ,turetojai turejo save guosti , kad zaidimas jau tuoj tuoj pasirodys ir jiems Šypsena). ir visi aktyviai puole ieskoti ps2 emuliatoriu Šypsena . Atsimenu…galva iskvarsino nerealiai Šypsena . Gi dabar prikure “debesi” konsoliu- vel bus kazkas panasaus.

Keičiu orginalius PS2 žaidimus. Turiu FIFA World cup 2006, GTA: Sant Andreas, GT4. Visi žaidimai su dėžutėmis ir knygutėmis. Domina tik orginalai. Smulkiau į privatą.

na MGS3 subsistence gavau mazhdaug 3savaitems ishejus nuo ishleidimo datos. ir kainavo jis man 60Lt (originalas). o kodel taip pigiai, nes aukcione, kur ash ji pirkau, pardavejas patingejo foto ideti, tai ir pagriebiau.

chiai pad viena pigumo priezhastis, kad zhaidimas yra promo versija (pilna zhaidimo versija tik kad be knyguchiu ir kitokioj pakuotej- paprastiem mirtingiesiem neprieinamas, nes yra skirtas tik spaudai, arba prekybininkams).

perejau snake eater (ten su patobulinta kamera). paskiau nete pazhaidzhiau. taip ir guli shitas geimas. nera su kuom nete loshti. na o istorija tokia gera, kad vienas papraschiausiai jos kartoti nenoriu Mirkt

http://images.fotopic.net/?id=35436630&noresize=1
http://images.fotopic.net/?id=35543874&noresize=1

dar visokiausiu knygu (oficialiu gidu prisipirkau)- pasiskaichiau apie zhaidima idomiu faktu. faina Šypsena

Tai su chipuota PS 2 console nebus galima žaist nepiratinių žaidimų ?

Cipuota yra ta prasme atrakinta. Taigi ir originalius ir piratinius galesi zaistTaip

ziurekit man reik pagalbos greitu metu noriu vaziuot i UK pauzdarbiaut tai kazkaip uzsimaniau ps3 nusipirkt ale stabdo tai kad nzn ar ps3 taip pat kaip xbox360 eis ant lievu tv (ta prasme lieva rezoliucija)nes pas mane toks gan senas sony trinitron Šypsena

ka jau ka, bet jei nori visa grozhi nauju konsoliu pamatyti reikia gero teliko (na ishkyrus Wii).

shiaip PS3 turetu eiti ant tavo seno teliko, tik tu nepamatysi to, ka matai kaip buna tikrai nuo gero teliko filmuota. Mirkt

ne man svarbiausia kad rezoliucija nebutu 600*400 ir kvadratai nebegiotu, o kai bus laikas tai bus ir tas plazminis tvLiežuvis

turiu nuliudinti paprasto teliko rezoliucija tikrai mazhesne negu parashei Cha cha

o kvadratai tikrai nebegios. o ka tu tais kvadratais vadini? o jei tikrai rimtai kalbant naujos kartos konsole be naujos kartos teliko yra nekas…

Tavo Sony trinitronas turbut neatrodys labai blogai. Aisku, neturesi 1080p rezoliucijos, bet turetu pakakt kol geresnio neisigysi. Pas tave component input televizoriuje yra? (turetu but 3 spalvos lizdai - zalia, melyna ir raudona. Turbut eis 720x480 rezoliucija.

Klausimas tik ar verta imt PS3 kol daug zaidimu nera. Pagaliau, Europoje PS3 iki Kovo menesio nebus.

Sveiki. Perskaičiau daug apie xbox 360, nes rimtai ketinu įsigyti šį aparatą… Pirma tai nežinau premium ar core komplektaciją riktis. Xbox live nenaudosiu (tai nereikia to nemokamo mėnesio ir ausinių). Hardas. Jeigu į jį įsirašo multimedia ir žaidimai tai man to nelabai reikia, juolab kaip supratau vienas zaidimas uzima 7gb apytiksliai. Tie laidai. Bet juos galima nusipirkt atskirai, nebus virs +1500. Na ir vienintelis debatuotinas klausimas - joystick’as, kiek jis laiko veikia neikrautas ? Kuo ji pakraut ? Kokiu atstumu veikia ? Man užtektų ir laidinio, na nebent bevielis super geras… Tik tiek. Nenoriu moėt daugiau ir gaut ko man nereikia. Beje dar dėl atrišimo. Ar yra toks chipu skirtumas kaip chipuojant ps 2 konsole ? Tai tiek…

chipo xbox360 sukurta NERA. taigi nesusiklaidint su tuom tokiu pasakymu, kuris buvo sugalvotas vien tik tam, kad nieko nenusimanatys apie konsoles ir tik girdeje chipo pavadinima suprastu kas tai yra.

harde saugosi savo zhaidimu seivus (na jei netychia noresi pasijungti live, tai be jo niekaip).

belaidis pultukas yra toksai pats kaip ir su laidais. tik kad daugiau laisves. veikia jei neklystu daugiau negu 10metru atstumu. bateriju (kad ir duracell) zhaidzhiant normaliai (kiek teko atsiliepimu girdeti) uzhtenka daugiau negu menesiui arba dviem (zhaidimo ~3-5val per diena).

beje nepasijunges xbox live tu neteksi apie 80% viso konsoles malonumo. kaip kad nemokami demo. nemokami zhaidimai arkadiniai. online zhaidimas. zhaidimu filmukai ir daug daug kitokiu dalyku.

na o del tu core… siulau tikrai premium. gausi daug daugiau, o kainu skirtumas tikrai mazhas.

[quote]SycoraX rase:
Tavo Sony trinitronas turbut neatrodys labai blogai. Aisku, neturesi 1080p rezoliucijos, bet turetu pakakt kol geresnio neisigysi. Pas tave component input televizoriuje yra? (turetu but 3 spalvos lizdai - zalia, melyna ir raudona. Turbut eis 720x480 rezoliucija.

Klausimas tik ar verta imt PS3 kol daug zaidimu nera. Pagaliau, Europoje PS3 iki Kovo menesio nebus.
[/quote]

Na kiek zinau tai pas mane tv yra 2 spalvu lizdai geltonas ir juodas Cha cha Del zaidimu tai isvaziuot planuoju ant vasaros taigi gal jau bus kazkoMirkt

xbox360 chipai YRA. pats klaidini Šypsena - visas debesis… Šypsena NME-360 ,mini , Globe 360, x-key 360. tik ju paskirtis tokia pati kaip ir firmware.Nieko daugiau. Jie naudingi, jei nori zaisti orig zaidima per xbox live su originaliu firmware. T.y. chipa aktivuoji tik kai nori paleisti kopijuota zaidima Valio . tik chipas ideti kainuos brangiau nei pakeisti firmware.
Beje pinigais vis tik core neapsimoka. isvis tas micsft daro nesamones ir privers nusipirkt hdd. pvz halo3 demo bus. noresi? Teks pumpuot is xboxlive i hdd.
Ir dar jei pirkti tik nauja ir su garantija. Nes tas boxas bugovas … Taip skubejo ji isleist ,kad bardaku sau ir kitiem prisidare Juokiasi .Maitinimo bloka-girtas kinietis geriau padarytu Juokiasi . Zinau, nes turiu patyrimu Šypsena. Atsargiai su naudotais . Netgi ,mano nuomone, gal reiktu pagalvoti apie ps3 , su ja negirdet nesamoniu. Gi jau atpigo .uz 1000usd galima paimt su 3 zaidimais ir dviem pultais … blue ray (didele talpa ir greiciau skaito, pas x360 traukuliuoja…gal nespeja duomenu paduot Šypsena), HDMI , pagaliau japan elektronika Šypsena. zaidimu tik reikia sulaukt.Veiks bent ps1 ir ps2 Šypsena. Beje bus galima leisti iso failus is hdd (su pirmom ver.) .Tik tyliau… ,kad sony neisgirstu Juokiasi. deja , del daznu atnaujinimu, bus painiava naudotis Šypsena

Jo, Xbox 360 chipai egzistuoja, bet nera labia populiarus, nes kurkas lengvesnis ir saugesnis budas yra tiesiog nuflashint DVD drive’a su nulauztu bios’u.

Del Xbox 360 tai imciau kolkas tik Premium. Hard’as manau pravers, jei atskirai pirkt, jis kainuoja $100 (skirtumas tarp Premium ir Core), o dar gauni bevieli pulta, mikrofona + ausines, ir geresnius video kabelius.

Kolkas PS3 tikrai neapsimoka imt, nera jam zaidimu, gal po kokiu puse metu bus verta pagalvot. Mano PS3 stovi ir tik filmams ir demo versijoms naudojamas, daugiau visus zaidimus zaidziu ant mano nulauzto Xbox 360 Mirkt

Vadinas perrases firmwire boxui originaliu zaidimu zaist negalesi ? Oooo… Chipavus kaip minejo "ijungt" tai kai to reikes ? Ir kiek maždaug žmoniškai galima mokėt už firemwire perrašymą ?