Kompr

Šiaip daug moteriškių, mačiau, prie rūbų buvo.

pries 4 metus is Aldi nusipirkau smugine drele. viena karta panaudojau Taipbet dave 3 metu garantija. kainavo 15 karalevu. Cha chabosch vien 3 metu garantija, neskaitant dreles, kainuoja 20 karalevu Cha cha

ideja moderatoriui Cha chascontent.fkun1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s720x720/21617622_1772 30656157619_5608185297588803627_n.jpg?oh=0e7b60a0932f15916c088470472cf 68c&oe=5A150B2A

Nepagrindiniams įrankiams - viskas ten okay su Lidlo kokybe. Teko iš gamybininkų girdėti, kad jie užsakydami iš fabriko/brando kelia savus reikalavimus, o ne ima, ką fabrikas pasiūlo. Kas kaip ir neblogai.

man tokiu irankiu pirkimas asocijuojasi su senatve ar pensija Juokiasi

skiperi Špyga o ne senatve… Cha cha

kelia reikalvimus nebent spalvai ir dizainui, vidus ir koplektuojancios dalys identiskos paskutinis pavyzdys aukštapjove grizzlybaltic.com/sites/default/files/styles/prekes_zo omas/ public/ehs_900_l_main.jpg?itok=5veM6Io2 nupirkta lidlo florabest skiriaisi tik spalva ir užrašu

Ai bbi tę, kažkaip išsiugdes jau, kad bbd ant akcijų ir ‘būtinai reik’ Cha cha mano akimis tas lidlas šdą pjauną su tuo ūkio skyrium lietuvai, bo tarp dešrų trauzų ir biuzgalterių gausa pastovi nu žiauru kažkaip. Pas mus lidle kaip negrams skudurų mugė, o ten įrankių, elektronikos lašas, nors užusieniuos kiek buvęs atvirkščiai. O kai pamatau, kad kaip ir cia su tais oro kompresoriais vos ne mušas- prie durų įėjęs apsisuku ir lauk. Nesveiki tautieciai Apsvaigęs jau n kart situacija matyta ciut ką geriau paduoda, per galvas viens kitam šlųoja išsišiepe. Drabužiai tie sportiniai visoki, tai jau vlniuke stebint kokiam parkely kad penktas apsirėdes sportinyks Cha cha kas bus dar po metų? Pask kart kai buvau, ty buvo tik tų antgalių rinkinys, bet daugiau beveik nieko Ufff

Žyds, kai visas Lidlo prekes išardysi ir atliksi forensic analizę, tada gali ateiti ir kompetetingai pasireikšti. JuokiasiP.S., nepamiršk apie cukrų parašyti. Žliumbia

viskas normaliai. karta i penkmeti prisireikia smugines dreles. Skolintis - nu bbd, ner ir is ko ir ner noro. tai px, uz 15 svaru galiu ir savo turet Juokiasi

ubags nx miegoti Juokiasi

kai kam gedulas 15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/tarptauti ne-operacija-59-854830 Juokiasi

ubags, bet siaip, tai bl, ten sortai ar maikes, ar netgi kompresines kojines, begiojant yra labai zjbs. Pigu ir tikrai kokybes uztenka. aisku, mazai gal bus respekto tasku, kad ne nike ar abibas, bet tai pxnx kazkaip.

Bugs, o kas tau trukdo oriai, va kaip aš, perkant maisto produktus, iš toliau pasižiūrėti, kaip statybiorai nuneša padėklą beveik visą, o po to linksmai pakeliui link kasų vieną iš trijų likusių prigriebti? Cha chaTu čia skundiesi, principe, tik pirkimo ypročiais, bet tuo pačiu preziumuoji, kad lyg ir norėtum nupirkti. Cha cha

nzn, man tai aldi/lidlas yra labai Gerai. tas pats maisc ar kokia buitine chemija uz mazesne kaina Nekaltas kazkaip nebesiparinu del to kad etikete ne tokia kokia pas visus Juokiasi

Buitinę chemiją, koncentruotą iš profų geriausia pirkti. Cha cha

ai nu tai jo. bet tai bl, zaist ten paskui. arba reikia ten kokiais didesniais kiekiais imt, tai kur laikyt? bbd Cha chao visokiu siuksliu maisu ir panasiu nesamoniu koncetrato juk nepaimsi Cha cha

isbandziau kazkada Aurio rekomenduotas chemijas is gitanos, tai visa kercher chemija nuejo i garazo lentynas Geraikur visai ne tas lygis jau

Tai dar buitines galit iš Gikėjos arba Pirekos ir panašiai pasibandyti - tos prekybcentrių irgi nueis į pavėsį. Cha cha

lidl cukraines gerbejui Cha chapart.lt/img/4e92d92ca825dae9076fa7a9317bdc8d620.jpgflorabest numeriai identiski grizly grizzly-shop.de/FHL-900-A1-IAN-64271-Florabest-LIDL-Langs tiel- Heckenschere