Kompiuteris \"nepaveža\" nei vieno filmo - Jūsų patarimai nepadeda

o, rimtai, kokia ql ideja- pamegink nufotkint ekrana, kai ajna filmas su print scr. Tada ji papastini i koki nors failiuka, uztex ir painto- ir voila- jeigu vaizdas juodas, tai problemsas ne cia, o jeigu matos- overlay rezimas neijungtas Cha cha pamegink

kazkodel neradau kad kasnors paklaustu apie codecus kuriuos tu naudoji. Siaip ant mano 1.1cel atsimenu su nimo codec packu tai isvis rode zalius vaizdus su dideliu lagu. Tavo vietoj issinstaliuociau visus esancius ir tada ideciau divxtotalpack 1.2 per google rasi labai lengvai Mirkt, su juo bus g400 kuriame galesi pareguliuot kokybe ir sparta

panaši bėda ir man. tik su laptopu, ir sonia. 500PIII, 256 ram, tik video 2,5mb. nu filmai eina kaip skaidrių šou… ir pasidarė tai po kažkokio painstaliavimo klientui, ir nesibaigia net perinstaliavus, performatavus, perjungus ir perpis…o prieš tai dvd ėjo kaip bitė, divix irgi padoriai…

Padariau šį eksperimentą. Vaizdas matosi, išeitų, kad Overlay rėžimas neįjungtas. Niekaip nerandu, kur galėčiau jį pakeisti. Nekaltas???

Šiaip ar taip tokių parametrų kompiuteris turėtų ir su neįjungtu Overlay rėžimu filmus "vežti", o ne kaskart skaidrių šou rodyti.

Man atrodo, kad bėda slypi ne software, kadangi išbandžiau ne tik krūvą OS, bet ir įvairius player’ius, codec’us. Ir jokia softwar’o kombinacija nedavė rezultatų. Nekaltas

Esu įsitikinusi, kad problema geležyje.

NU su mano P II 300Mhz 112MB RAM, 64MB Video filmai eina be priekaistu…

Va kad nzn, ar turetu gerai vezti be overlay… Matai, kaikuriuose video kortose, norint optimizuoti 3d, kartais pablogeja 2d, tad gali buti panasiai ir su overlay… Cia tik spejimas aisq, bet kaip ten bebutu, overlay nepakenktu…Kazkada skaiciau zurnala, kai kazkas susidure su panasia problema, pameginsiu paieskoti…
Searching… Cha cha

Zodziu as irgi galiu pasiguost ,kad filmai taip pat strigineja . KOmpas beveik kaip ir temos kurejos . Tik MHZ 700 . Ir nzn kas pasidare ,bet filmai ne vienas neina (gal kad XP isidejau ? ) Tiesa , Ramu 128 , bet ar padidinus ju kieki kas nors pasikeistu ? KOdekus NIMO pack isidejes esu .

Taip ir turėtų būti. Temos pradžioje apie tai jau šnekėjome.

panasi beda.Instaliavau visus imanomus codec’us net pagal vieno kompiuteristo patarimus pakeiciau proca is 900Mhz i 1500Mhz pasidare dar blogiau neveza filmu net is HDD.Jei kam pavyks isspresti parasykit nors i privata. Nekaltas

Keista problema … Na, gal padės: jei pirkai instaliuotą, tai dažniausiai pardavėjai nesikrapšto ir neinstaliuoja normaliai. Net juokinga, kelintą kartą tą patį pakartosiu: išvalyk hardą žemo lygio formatavimu ir suinstaliuok pati kaip pridera, pvz. WinY2K arba Windows 2003. Jei ir tada dar neis …

kad tu irgi … plea filmus per telika zhiurek…

kas dėl hardo, tai dažnas reiškinys, kai tą y formos laidą būna atvirkščiai įjungę (tipo patogiau), tada greičiausiai hardas nusistato, kaip udma33. Pabandyk pažiūrėti. Dar viena buga esu matęs, kai kompas normalus, bet įjungus DMA nerealiai harkina ir stabdo. Tiesiog pabandyk pasižiūrėti kaip sujungti hdd ir cd-rom switchai ir kaip laidai sujungti. Dar gerai būtų pereiti per biosą ir patikrinti ar viskas normaliai

Pas drauga buvo panasi kompo konfiguracija, tik motinine buvo su KT133. Filmus irgi rode lievai. Kiek atsimenu siek tiek padedavo cdromo atjungimas.Cha cha Siulyciau pabandyt paziuret su normalesne videske. Jei rodys gerai, tai akivaizdziai kalta motinine.

Jo, ir dar patark monitorių išvalyt su stipriu tirpikliu, pavyzdžiui wite spiritu Cha cha.
Neteisingas atsakymas, sėsk 2. Per anksti pradėjai IT domėtis, reikėtų pradėt nuo skaitymo Blogai.

Kaip mano senelis tokiu atveju sakydavo: - "Ale tu i durnas" Cha cha.

Į mano HDD atvirkščiai to laido neįjungsi - nebent nulauši pora plastmasinių iškilumų.

Laidai sujungti kaip ir priklauso, o BIOS’as peržiūrėtas daud kartų - viskas ten gerai. Nekaltas

Būk atsargus su tokiais patarimais kaip suformatuoti HDD žemo lygio formatavimu, nes nenusimanančiam žmogui gali dar didesnių bėdų užtraukti, jei jis tavęs paklausys. Nekaltas

Kaip jau sakiau, OS buvo perinstaliuoti daugybę kartų, tad prielaidą, jog pardavėjai nesikrapšto ir neinstaliuoja normaliai galima atmesti. Be viso to, HDD pakeistas (HDD Fujitsu nepraėjus nei metams "subyrėjo", beje, kaip ir visi tos serijos HDD Fujitsu).

kas del hdd laido, tai norejau pasakyti, kad pats laidas neteisingai prijunginetas. Teisingai turi buti: ilgiausioji dalis jungia motina su hardu, o tas atsikisimas gali eiti is hardo i cd-rom’a arba i cd-roma gali eiti atskiras laidas is motinos tiesiai i cd-roma.
Man itartinas tas bajeris, kai keitei proca ir hdd nenorejo rasti, tai manau, blogai pajungtas hdd.

Jei su geresne video korta rodytų gerai, tai būtų kalta kaip tik ne motininė, o integruota VGA. Nekaltas Na, žiūrint iš filosofinės pusės, kalta būtų ir motininė, juk VGA į ją integruota… Šypsena

Beje, kažkuriam poste jau rašiau, kad įsidėjau normalią video kortą (32 MB), tačiau filmai vis tiek "nevažiuoja". Tokiu atveju, regis, tikrai belieka kaltinti motininę… ???