Komedija "Super Dzonis"

gal kas turit ji kaseteje

Jo geras filmas gal rytoj eisiu pasijuoksiu Juokiasi

Na, britu juokeliai ir tiek Šypsena

Shita butinais reix pazhiureti…Taip Atrodo zjb’s ir juokingas filmas…Nekaltas Gerai

baika filmukasCha cha

Kiek zinau, tai "Super Dzonis" yra "Dzeimso Bondo" parodijaCha chaGerai Draugai buvo, sake gerasGeraiGeraiGirtas

Oficialus saitas - http://www.johnnyenglishthemovie.com

O man patikoTaiplabaij geraij Natalie Imbruglia vaijdinoTaipGerai

na natalie isvaizda labai praskaidrina akis. nors iki tikrai GEROS aktores jai toli.
nors nepeikim jos, visgi debiutas. uz tai tik pagirt galima.
o apie pati filma… na negaliu ogjektyviai teigti. esu byno fanas ir tai man geriau uz bet koki austino powerso amerikietiska humora.
labiausiai patiko ta vieta kur paklause apsauginio kelio, kaip isnest kudasiu, o tas ir pasake … zinoma ne savo noru Cha chaCha chaCha cha

Buvo keli pažįstami…sakė labai neblogas filmas.Verta nueiti.

nerealus filmukas! Taip
neisivaizduoju kas be sito aktoriaus galetu vaidinti absoliutu , totalu durniuŠypsena Cha cha Juokiasi

vo klausimas…kai filmas baigiasi…koks ten gabalas groja Robio Williamso?Nekaltas

gan smagus lengwas filmas, wien i Atkinsona miela ziuret Cha cha

nu man tai nepatiko… gal delto,kad 1) Atkinsonas niekada nebuvo mano labai megiamas; 2) bajeriai jau girdeti/matyti kazkur; 3)daug kur perlenkta lazda (pvz man nepatiko vietos su/apie karaliene… kazkaip nepadoru,manyciau,patiems britams parodijuot savo karaliene…o dar paskui Atkinsa apkarunuot…Veee PS nesu anglijos fanas. Taip pat su kanalizacijos vamzdziu…); 4) nemegstu scenariju,kai viskas remiasi i atsitiktinumus (nu isskyrus, Lock, Stock and 2 Smoking Barrels)…; 5) gal minusas tai,kad maciau per kompa ir kokybe labai nikokia buvo…
vienzo,jei nori paziuret lengvos,tupos,britiskos komedijos su atkinsu, tai Johnny English butu geras pasirinkimas. kitu atveju Nežinau

man jis taip pat nepatiko, kazkoks lekstas humors, nesulyginsi su ziurkiu lenktynemisCha cha

atvirai pasakius nelabai super tas dzonis. geriausias bajeris ko gero , kai titruose vercia "pone inglisai"Juokiasi
o seip tai pirmas atkinsono filmas "ponas bynas" man buvo kur kas juokingesnis.

na, NEI VIENAS filmas su bynu neprilygsta jo komediju vakarams, kai jis vienas vaidina ant scenos visus personazus…
va TEN tai super juokinga.

As tai prisijuokiau nemazai KietasKietasKietasKietas
geras Gerai

geras Laimingas

man asmeniskai siuzetas levas bajeriai irgi levai darzelinuku lygio anyway su seima toki filma pazet pac tas…

Man irgi patiko ši komedija… Nors juokai ir darželinukų lygio Liežuvis