Kol jūs ten sergat..

Koks tai neburzujiskas garzas photo…

Tai cia jus burzujai madingi Cha cha mes tai darbo liaudis, tiks ir Volginis garazas Cha cha Taip

Čia man būtų klaustrofobijE, o ne geras darbo tūsas Cha cha išpndėjimas žmogiška Cha cha

cE ne Volginis, o Zigulinis , nes nei kregdes, nei zigulio duru pinai neaCidarysi neperfises i siena Cha cha

Ok. Varau i lauka, bus gerew Cha cha Taip

Sunui bmw?

Pirma tevas pasidziaugs, o po to jau sunui numes Ufff

RM, TaipBrisiau, pirma mano bus winterbyteris, paskui kas liks pacanui Cha cha

Jei ką, prafinansuos pacanas. Cha cha

Lb gerai bus pacanui,kiek matau 2.0D,cipsu ir leks su vejeliu Šypsena

Vakar mano e61 pstelejo bajeri - nuresetino laikrodi, km pora kart per diena. Starteris suka lengvai, krovimas su ilgom ir peciuku max 14.6v, akumas po valandos pastovejimo 12.2v, klemos priverztos. Siandien be bajeriu.

Zhakas Gerai

Kai resetina ir klaidų primėto = silpnas akumas beveik visada pas E6x. Pas tave lyg lci? Tai su IBS laidu turėtų viskas gerai būt.

dregme po kilimu ne antifrizas ?

Lci

Pikčiau, būna ir taip. Bet pas mane vanduo ten ir įjungus pečiuką nutraukia per laiką. Drėgna būna tik po plovimo arba lietaus. O kai pečius kiauras būna, tai nenutraukia pilnai tų langų ir pasivažinėjus saldu burnoj būna Cha cha skonis jau daugmaž grįžęs, tai jausčiau Cha cha teko nevienoj mašinoj susidurt su tais pečiukais kiaurais Blogai

cE tas bolidas kur uz simaka geresnis ?

ir antifrizo mazetu

RM, Taip12.2v labanaktis akumui. Man jau prie 12.3v senasis akumas iskirsdavo muzona Taip

Auri, sake ryt gaus euru is kariuomenes, sakyk kiek reikia, paREVOliutinsiu Juokiasi