Kokybe2

Na nebent pakankamai tiksliai istyre rinka pries tai, arba yra isankstiniai uzsakymai, bet savaime tokio rysio juk nera…

gamyba didina, nes buvo nukritus dachriena del zhemes drebejimo. Geras didinimas Gerai

Netik pas toyota, pvz pas naujasnius fokusus ten kur 1,6 irgi gale bugnai Šypsena

Nepamirskit pabrezt, kad amerikoniskuose barabanananai

nepamirskit,kad šitas tajuotas gamina mikiai.

Bet nugaidino tai gerai tojočikę Juokiasi

Man apskritai kartais truputuka ima juokas is zmoniu kurie perka sena masina nes naujos is saliono neisgali papirkt ir ten ziurineja garso izoliacija, salono medziagas nu sorry bet juokas ima. Suprasciau kad uzsisakinejat auto salone nauja tada taip aktuolu daug kas o daba perkat jau kazkeno mesta numesta ir dakalta auto, o kaip daznai buna ir sulipyta minimum is dvieju Cha cha

dr002, Duomenys wardsauto.com/keydata/NAProductionSummary1104.xls . Paziurek layot’e Manufacturer. Toyota 2011 balandi USA’oj pagamino tik 72 k tachku, o pries metus balandi net 108 k tachkas. Tai kur tas didejimas pas mikius?

toyota didina gamyba, nes man greitu metu reikes vienos toyotos Gerai

trulikas, turima supuvo?

o kur rašiau,kad pas mikius? Nekaltas

Manja, tu cia apie ta dieda is klipo ar apie ka? Cha cha

Tips, apie eilini litovca vaikstanti po auto turgu ir pezanti kad ana to auto salono plasmase pigi atrodo, nu krc apsurdas atrodo pigi p1zdink i saliona ir jamk nauja su individual komplektacija Šypsena

Manja taikliai pasakyta Gerai

zhinai, dazhnai NAUJA tachka saliOne stoves su way pigesne plastmase nei turgine Mirkt

Manja o kas cia taip daro konkreciai? Šypsena As gal tik kelias tokias Moteris esu mates