Koks sio forumo tikslas?

Tyliu naujokas, bet acižvelgiant į amžių ryškiai stebėtis nereikia, mat jei nesupranti, kad toje pačioje USA įstatymai yra tam, kad juos vykdytum, o ne diskutuotum. Asmeniškai aš turiu gerą verslą GB ir mane nerealiai užknisa tie debilai kaimiečiai, kurie stengiasi ten prasmukti. GB yra pakankamai didelė bedarbystė, ypač šiaurėje, žinau anglų, dirbančių už 25GBP, nes negali gauti nieko geriau, o čia apsitriedęs lituanas ateina ir sutinka dirbti už pigiau. Tai kur teisybė, jei atvarytų kox Alioša iš Molodečno ir dirbtų už 10lt per dieną, nes jam tai dideli pinigaiApakęs? Man px, kad jis blogai gyvena, bet tai jau jo problemos. Nelegalaiatima darbo vietas iš tos šalies piliečiųir tam aš niekad nepritarsiu, nes tai yra AMORALUBlogai visaisaspektais…

Nors viena karta su tavim sutinku GeraiGeraiGerai Nelegalu cia s.u.d.i.n.a.s gyvenimas laukia. Gal jiems atrodys tai kaip rojus, bet su legaliu gyvenimu tai yra nepalyginama. Jei ir pats butum dirbes cia turedamas darbo leidima, tai tikrai kitokios nuomones apie Amerika butum.

O jus, nelegalai, legalizuokites visi pagaliau, samdykit advokatus ir pan. O tai dabar tik zalius i dantis isitvere nelegalais visi sedi ir zalias kortas bando nusipiesti BlogaiBlogaiBlogai

Kai pats nelegalas, tai ir nesupranti Cha chaCha chaCha cha Susiprotek, kad jau laikas legalizuotis.

Nesumoketi mokesciai valstybei mane maziausiai jaudina, nes jokie mokesciai ir jokie pinigai neatpirks GEDOS, kuria jus visi nelegalai darote tiek pries uzsieniecius pasaulyje, tiek pries kitus lietuvius, kurie per jus negali normaliai gauti vizu, kad isvykti i uzsieni paprasciausiai pailset.

Tik ignorant and arrogant zmones spjauna i kitus ir sako “nepatinka - neskaityk” BlogaiBlogaiBlogai

atejau cia ir apakau, visi viens kitam gerkles pjauna. atsibuskit, kas cia per forumo lankytoju sluoksniavimas ??? koks jusu reikalas kas legalas ir kas nelegalas? ir be to, kodel visi galvoja, kad jei zmogus guvena nelegaliai, tai tipo jis turi butinai vogti ir skleisti bloga nuomone apie savo tevyne ??? dauguma amerikoje gyvenanciu nelegalu neskleidzia tos tiesos, taigi niekas net ir nezino apie ju statusa. ir isvis, koks kieno reikalas? cia tikras lietuviskas bruozas tipo"as va kokia grazi protinga ir legali, o tu va koks bjaurus ir nelegalus" nu tikras vaiku darzelis Blogai

tu vaikinas gal todel pastoviai pikciausias,kad meilej ar siaip su moterimis tau nelabai sekas,ka?
nes kiek pazystu zmoniu,turinciu “sekminga nuosava” versla,dar nei vieno neteko matyt tokio urodlivai piktoNeNeNe

AntOse, kalba ne apie tuos, kurie apie savo statusa tyli, o apie tuos, kurie toki statusa propaguoja. Paziurek kas kelinta forumo tema yra apie tai kaip padirbti SSN arba is vis nusipiesti GC. Kodel tau atrodo, kad butent tai nera vaiku darzelis ir kodel manai, kad tai nera bjauru?

siaip as labai gerai supratau, ka tu norejai pasakyti sia tema.mano nuomone, visos dokumentu padirbinetoju zinutes turetu buti istrinamos. bet va as tikrai susnervijau, kaip kazkas cia issireiske, kad mazdaug nelegalai turi buti isvaromi, jie ten paskutiniai … anokie ir kitokie. as manau skleisti tokias kalbas yra vaikiska, nes niekas nezino, kodel tas zmogus pasirinko nelegalo dalia, o be to nemanau, kad ta nelegalo dalia jau tokia bloga.as norejau pasakyti,kad cia yra ne vieta dalinti i legalus ir nelegalus !!! Ne

nu blyn ir as susinervijau Piktas SIAIP , o koks tavo reiklas/skirtumas piestas mano gc ss ar ne? tu del manes nors princeses dukumentus pasidaryk - dont give a sh… so o jei tau atrodo kad zmogus klausdamas kaip jam pasidaryti viena ar kita popieriu kazkam nusikalsta - nebent pats sau, taigis jei manai kad tokia informacija negera/nelegali/negrazi neduok josios.
wo teip va. o ten pirmai klausiau kiek ir kokiu skaiciu gc yra, tai dabar ryskiai man nieks neatsakys Šypsena

Siaip tai as esu vadinamasis “legalas”, bet ko tai mane ziauriai nervija visi tie, kuriem pasiseka gauti legalius popierius ir tada rekia “lauk visus nelegalus…”. Tipiskas lietuvio bruozasBlogai

aga ir as apie tai kalbejau, visi iki tu popieriuku gavimo buna vienodi nelegalai, na, o kai jau juos gauna, tai prabyla lietuviskas kraujas Baisu

Hello,

ufff… koks fleimas…

Mieli tautieciai… Forume visi gali isreiksti savo nuomone, visi turi savo nuomones… Ir gincytis manau nebutina…

relax Cha cha

Žiūriu, čia apie sąmoningumą kalbėti tikrai neverta, nes niex nesupranta kas tai yra. Aiškinu, kai gyvenot LT ir visokie afganai, kurdai, kitaicai per baltarusių sieną lindo, ar buvot patenkinti, kai juos mūsų valstybė šert turėjo, kai šaibas metė sienų apsaugai ir panašiai. Taip ir nelegalai, vien jų statusas aiškiai pasako, kad žmonės daro tai, kas toje šalyje nepageidautina. Jei USA tavęs neįsileidžia, tai nx ten esi reikalingas, suprask, kad tavęs ten netrūxta, bet ne, lituanas piešia vizas ir vis tiek nori į USA. Kol neturėjau GC, man buvo abydna, kad per tokius debilus turėjau kelis mėnesius laukti eilėje, kol gavau savo 10-metę vizą, nes normaliems žmonėms duoda be problemų, o kaimiečiai gali exkursijon į Balbieriškį nuvažiuoti, ir aplamai, USA ambasada iš viso neturėtų jokių vizų išdavinėti, jei žmogėnai nuvažiuoja ten ir pasiliekaPiktas. Jei davė vizą kaip turistui, tai būk malonus nešdintis lauk suėjus terminui, o ne pasilikti kaip tarakonui…

Danqez, zmonems ne pasiseka gauti legalius popierius, bet zmones stengiasi juos gauti ir i tai ideda daug pastangu, laiko ir nervu. O didzioji dalis nelegalu savo pastangas tik i $ kalima deda ir apie jokius legalius popierius net negalvoja. Cia ir yra visas skirtumas. Suprasciau zmones stengtusi tapti legalais, bet dabar viskas kaip tik atvirsciai - visos pastangos tik tam kaip tapti nelegalais.

AntOse, pagal tave gaunasi, kad va as issiroviau i status bet kokiomis, ektremaliomis ir nelegaliomis priemonemis ir man dabar gerai, o kad po manes kiti zmones negali gauti vizu kaip normalus civilizuoti zmones, tai man yra px. Ot tai super lietuviskas kraujas ir lietuviskas bruozas Blogai

Siandien kaip tik galvojau, kad keista, bet kodel nei vieno nelegalo ruso nepazistu. Kas neturi GC, visi mokosi koledzuose, anglu kalbos mokyklose. Visi su studentinem vizom paciu blogiausiu atveju. Anglu kalbos mokyklos yra pats lengviausias budas likti legaliai. Ir mokslas kainuoja palyginus labai mazai ir lankomumo ten niekas per daug netikrina. Tai ir "mokaisi" tose mokyklose kol visus popierius su laiku legalizuojiesi. Pazistu keleta, kurie 5-10 metu su studentine viza statuose gyvena. Negi gaila paaukoti keleta baksu ir tureti legalu statusa? Tikrai nesuprantu priezasciu del ko neimanoma prasitesti savo statuso legaliai.

siaip, tu nesupratai mano minties. as isiaudrinau ne del to, kad tu ar kas kitas yra legalai, o dar kazkas nelegalas ir isvis man dzin kaip ir kas kuo tapo. mane nervija tik tai, kad "legalai" klijuoja "nelegalams" nurasytuju marke. siaip, ne visiems vienodai sekasi ir tai dar nereiskia, kad tie zmones, kuriems kolkas nepasiseke legalizuotis yra nieko verti.esme ta, kad vieni anksciau, kiti veliau visvien tampa legalais. ir nemanau, kad nuo gauto popieriuko zmones pasikeicia.
kas liecia visokius padirbinetojus ir dar visokio plauko nusikaltelius, tai zinoma, juos reikia bausti. tai tiek …

wo pagaliau kokis tai nuomoniu supanasejims aptinkamas, kas dziugina, nes is esmes tai teisybe veik visi (isskyrus kas gc loterija laimi) vienodai kaip turistai/studentai suvaziuoja, o su laiku ir susitvarko popierius. as irgi uz tai kad susitvarkytu - vistik tvarka yra tvarka, ir su piesta viza ant amerikos vaziuot - tai jau geriau i tunguska elniu medziot.

As nekalbu apie tuos, kurie turi galimybe pasidaryti legalu statusa. Pvz. mano tevas turi 10m. turistine viza ir puse metu cia padirba, o po to vaziuoja namo. Teoriskai jis yra nelegalas, nes cia dirba. Tai taip iseina, kad jam dabar reikia legalizuotis ar ka? Nes Lietuvelej dirbdamas ta pati darba jis paprasciausiai nieko neuzdirbtu. As aisku neteisinu tu, kurie vaziuoja su nupiestom vizom ir po to eina vogti, bet ir nemanau, kad visiems butina legalizuotisNe

Hello,

Tai visgi koks sio forumo tikslas? Ar pagaliau moderatorius prades trinti temas apie vizu paisyma? Ar galesime cia padiskuoti tikrai rimtomis temomis bei pagelbeti vienas kitam?

Laukiu timtu klausimu, bei diskusiju. Visada pabdysiu patarti ir padeti…
Esu daug bedraves ir su ambasada ir su INS.

Sekmes!

sveikas dangez,
turiu esmini klausima - nes as irgi kaip tavo tevas tokia pat viza, so klausimas butu, kai jis gryzta, pokiek laiko vel gali i jav skristi ir ar nebuna problemu?
vertinciau atsakyma - dekui
o visiems, ziurau kaip ir sutarem del nelegalu, vienas atvejis tik - vizos nupiesimas - visus erzina, mane irgi, reiskiasi kokis tai savigarba pas mumi dar yra.

Gerai

cooper S 163AG Girtasas laukiu saviskio… 115AG