KOks ShIU LAIKU RITERIS?? (jei tokiu dar yra)

Žliumbia…izeidinejat…as taip tikejausi, taip maniau…ir sia tau kaip su slapiu skuduru tik bats… Baisu… dekuij…

Kas i mane toki berasti ziures? Nekaltas Žliumbia

taigi svarbu cia juk vidus riterio, o ne isvaizda… Nekaltas

nu berastis sakyciau yra vidinis bruozas ne isorines,bet gal cia tik man taip atroda Nekaltas

nea… neizeidineju… Cha cha ner del ko izeidinet… Cha cha ner tixlo… Cha cha o jei sakai kad skuduru, tai nelabai slapiu… jei ka, taj jau tada sausu… Cha chaprasom…

bet i tai ne visi atkreipia demesi, juk bendraudamas : kalbesena, suzavet galit Moteris o ne rasysena savo… Nežinau

kaip tai nes Žliumbia mano viltis zlugdot, o tai jau izeidimas…tai ir as sakau ner tikslo, ale kodel taip darot NekaltasPavargęs Žliumbia…sausu Nekaltas niuz jumi geriau zinot koki paleodot… p.s. kokie akinantys jumi dantukai Niam niamFlirtas

Reiskai dar nesu toks beviltiskas Tūsas Gėlė Apkabinimas

aisq, kad ne beviltiskas… Flirtas jumi kaip taip galejot pamanyt net Baisu… dekuij uz kvietka DrovusApkabinimas

kokie dar riteriai siais laikais Pavargęs

O kam man tas riteris ??? ( ju vis tiek nebuna Ne ) man patinka paprasti zmones, su savais privalumais ir trukumais Taip

cia sita, tristana skaitei sulej? Cha cha

hmmm sunkiai… Nekaltas nemanau kad imanomas toks dalykas kaip riteriai vsitik kiti laikai ir kita mastysena…nemazai yra vaikinu kuriem riteriskumas pasizymi tuo kad vaiksto su treningais, valgo siemkas ir atimineja is jaunesniu pinigus ir mobilius… Nekaltas Cha chapagarbos zmogui nebeliko…vienatai tik vienetai gerbia aplinkinius… Nekaltas

as cia ;-]]]]

**…galiu pasakyti tik tiek kad ne jai tas riteris reikalingas,o lietuviu kalobos mokytojai… Liežuvis

**

o kokia siu laiku dama ???

va va… Nustebęs bet niex taip konkrechiai ir nepasake, kokie tie shiuolaikinio riterio bruozhai… Nustebęs na, to su “bėėėmvu” uzhskaityt, manau, nevertetu… Cha cha Gudriai chia Editulichka sugalvojai Šypsena

gal kazkas ir liko. Nežinau Nekaltas

riteris cia tipo su sarvais? Nekaltas

bijau kad siais laikais “riteriu” nebera Pavargęs