Koks pažymys dažniausiai vyrauja ar vyravo Jūsų pažymių knygelėj?

~ 7 Liežuvis
[mokykloje]

Ziuriu gerai mokotes… Šypsena Shaunuoliai.

7-8 kazkur Nekaltas Cha cha

Nuo pat 5 kl. iki 12 buvo tvirtas 8Šypsena o dabar kol kas aukstesni vyrauja, nors ju turiu vos keleta Laimingas O tokiu kaip pazymiu knygeliu as jau 2 metus Neturiu…Atejo i mada pazymiu lapai Cha cha

10…svajone,9…realybe,8…buvo,7…dazniau,6…mano draugas,5…mano pazistamas,4…mano prieshas,3…pasitaike,2…irgi buvoNekaltas

7-8 dažniausiai.
Nors šiais metais vienintelis pažymys - 9 iš politologijos.

siuo metu 9…esu 12-oke Flirtas

7-8

~9

Idomi istorija. Laimingas

daugiausia bent praėjusiais metais pasitaikydavo 9, antroj vietoj 10. niu bet jei pradėtume kalbėt apie atskirus dalykus pvz. matkę tai mano pažymių vidurkis gerokai kristų Flirtas šiais mokslo metais kol kas dar neturiu jokio sav įvertinimo Girtas

univiere dar ne vieno negavau Šypsena bet mokykloj pazymiai man buvo kaip ir dzin,svarbiausia pasikraut ziniu bagaziuka manau,kadangi geras pazymys tikrai nevisada = puikiam kokio tai dalyko ismanymui. Liežuvis

n raidė Cha cha

4-7Nekaltas

mokykla baigiau 6.6666 atestato vidurkiu , cia jau prie pazymiu buvo prideta po 1 bala uz A ir 2 balus uz S lygi. studijuoju VIKO.

Oooo, as buvau gera mokine, nors negrazu girtis Šypsena

mokykloje buvo 9 ir 10 (iki šiol nesuvokiu, už ką - tikriausiai ne todėl, kad pati daug mokiausi, bet kad kiti visai nesimokė…Juokiasi), univere pirmais metais 6,7 (skirtingai nei m-kloje - kiti mokėsi, o aš ne Cha cha), dabar vėl 9 (stipendijos norisi… Laimingas)

Nekaltasnuo 4 iki 8Nekaltas

dazniausiai 10, reciau 9, dar reciau 8, o maziausias buvo 7 (du ar tris kartus gyvenime).siuo metu esu 1 gimnazijos (9) kl.Šypsena

8