Koks moteriskas apatinis trikotazas vyrams atrodo patraukliausiai?

Su braškėm…Nekaltas Man labiau patiktų tokie raudoni su juodais velniukais, ale, kad maniškiui gražiausi nuliniai, t.y. be niekoŽliumbia

ghm, kaip tais man tai baltos, nerinuotos tokios va Niam niamCha chaDrovus

Man tai geriausias apatinis trikotažas,tai like baltos juostelės ,kur nuo saulės neidegė…

wo zjbzzz mintis Taip… tik va manau kad ne kiekviena ishdrystu apie tai net pagalwoti Juokiasi

Na astronauto kostiumas o po juo dar dar kas nors Šypsenataigi nesimuosikuosi kelnaitem palei nosi tipo ziurek siandien as su mersedesaisŠypsenaarba as siandien busiu balt o ryt juoda ŠypsenaCha cha
O siaip tai kiekvienas yra savotiskai patrauklus…pvz as galiu patikti jaiŠypsenabet ji nepatinka manNeir atvirksciaiŠypsena!

Tikrai?Mirkt Tai mano megstamiausia spalva.
O su balta - tragedija! Baisu beveik nieko neturiuŠypsenaŠypsenaŠypsena

Zinai, koks apatinis trikotazas graziausias? Tas, kuris numestas ant grindu!Mirkt

Kodel taip manai?Mirkt

Jeigu jis taves negeidzia, tai apatinis trikotazas nepadesMirkt

o jeigu geidzia?Drovus

orandzinis

juodas apatinis trikotazas suteikia paslaptingumo, o raudonas - pasufleruoja norus Mirkt Cha cha Flirtas Drovus Bučkis

As tai po apsilankymo parduotuvej su vaikinu supratau, kad jam Myliu Girtas yra RAUDONAS apatinis trikotazas… Taip

na as taip ir nujauciauLaimingas

"Victoria’s secret"

manau kad sring

nu speju, kad grazus Liežuviso vat grozi kiekvienas savaip supranta Šypsena

[bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/627 926-=(1292774859](http://www.bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2content.diary_view_my/627926-=(1292774859) sitas Taipar Ne

Zinai patarciau nusipirkt sejy pizamyte va tada tikrai yra cool! Gerai

oi daug, manau pagrindas tame turi but seskuali moteris, ant kurios daug kas tiks Nekaltas