koks linksmiausias buwo jusu melas?

daug esu melaves tai dabare ir sunku prisiminti Cha cha Girtas

Aš kai mokykloje mokiausi Vilniuje, tai mano klasiokai buvo už mane 4 metais jaunesni, pvz 8 klasėj man buvo 18, o jiems 14. Tai aš melavau kad esu jų bendraamžis ir jie turbūt iki šiol to nežino, nes mečiau mokyklą po 8 klasės.

- mama Žliumbia-kas buvo ??? Baisu- mama Žliumbia- kas ???-mama Žliumbia- nenervink, sakeek kas… ? - mama Žliumbia is matiekos gawau du… - rimtaj ???- ne Juokiasi

Nu buvo taip, kad karta labai nenorejau eiti i sulia…Nu pasitryniau akis, kakta pakaitinau i radiatoriu,termometra ikisau i arbata…Pasikvieciau mama,sakau , kad man temperaturos yr, o ji klauia kiek? Nu as sakau 37/5 ir paduodu jai…Mama issizioja ir tikrina mano kakta( kuri jau spejo atvesti), poto pradeda zvengt…As nieko nesuprantu ir pasiimu termometra is jos ir pati zvengiu…rode 42…Ups turbut arbata buvo labaj karsta… Cha cha Juokiasi Juokiasi Juokiasi

_ Mozuza mane lektuve gimde tai issove ir ishkritau _

Žvaigždė wienakart nakty nebuwau namuose (plote buwau) ir ryte grizo tewai ir manes nerado systra sugalwojo kur asH buwau , susirado mane ir man ta pasiteisinima pasake , tipo kad wienodai pasakytume , bet asH buwau labai girta ir beweik neprisimineu , tjgi pasakeu ka prisimineu: mire mano gerewsia drauge Žvaigždė Cha cha …ce aisq nieko juokingo , tiesiog nusisnekejau…po to sedziu ant sofos…girta…tewai skaito morala… skambutis i duris… Cha cha atejo gerewsia drauge Žvaigždė

Kas cia do tupa tema??

kazkaip nelabai pamenu…tik zhinau draugelio viena… pasake motinai kad eina pas amne su kompu pasimokyt dirbt,tipo informatikai reikia… ir gryzo namo gerai Girtas Cha cha Juokiasi na asiq cia senai jau buvo,bet vis tiek, geras buvo… Cha cha

taip tau ir reik

Jei prisiminsiu, pasakysiu Cha cha

nu nebuvo man tokio Ne