koks jūsų požiūris į plikai nusiskutusią merginą?

Graži, simpatiška moteris, kuriai tai tinka-kodėl gi ne? Juo labiau, jei plaukai nesveiki, pažeisti. Tačiau mūsų visuomenė iki to nesubrendusi. Pačiai labiau patinka, kai vis dėlto ant galvos yra dar kažkiek plaukų, ne visa galva plikai nuskustaCha cha

turbūt Alek Wek yra vienintelė moteris pasaulyje kuriai tai tinka prie veido bruožų ir kūno formų.

Nemanau, kad esi matęs visas pasaulio moteris, kad galėtum taip šnekėti Mirkt Beto, čia skonio reikalas, galbūt kažkam ta pati Alek Wek plika atrodo visai negražiai Laimingas

O šiaip pritariu daugelio čia pasisakiusių nuomonei: maištaujanti, nesubrendusi asmenybė. Ir dėl chemoteramijos pagalvočiau, nes tai man pakankamai skaudi tema.

Tiktų ir daugiau moterų tokia ‘šukuosena’, manau, bet ne kiekviena išdrįsta taip su savo išvaizda eksperimentuoti. O jei visos tokios vaikščiotų, būtų ir gražu, ir įprasta. Tiesiog toks dalykas nėra priimtinas, tai ir ‘rėžia’ akį.

man slykstu, as tik uz ilgus ir kuo ilgesnisu plaukus…beabejo visu pirma jie turi buti sveiki

O Sinead o’Conor. MAN ji simpatiskiausia plike

Na, nežinau, kaip žiūrėti į tokias merginas ar moteris. Gal kas prisimena, viena iš "Keistuolių teatro" aktorių, Ilona Balsytė, prieš kelis metus buvo nusiskututsi visai plikai. Ji tai paaiškino kaip šiokį tokį išsivadavimą nuo rutinos… kai viskas "užknisa" ir pabosta iki gyvo kaulo. Kai taip daro paaugliai/paauglės, manau, kad tai daugiau maištavimas.

Jei tinka,patinka ir dera prie viso stiliaus kodel gi ne?Šypsena

labai norejau taip padaryt, bet kirpeja atkalbejo. (mano plaukai ilgi) sake tipo, jeigu nepatiks, tai ilga laika teks atrodyt baisiai ir daug bus vargo tvarkytis su trumpais plaukais kol ataugs.
visgi gal kada nors taip padarysiu. tik reikia laiko stiliu pakeist. nes prie dabartinio netinka Nežinau

man tj negrazu,nemoteriskaNe pamacius plikaj nusiskutusia mergina gatveje (daznaj netenkaNiam niam),pagalvociau,kad arba jaj buvo tajkyta chemoterapija,arba kad pralajmejo lazybas (cia butu ziauruTaipCha cha),arba kad yra majstautoja,bet majstauja kazkokia kejsta formaKvankt?Cha cha

Kaip tik plika sukuosena isryskina kai kuriu moteru graziuosius bruozus. Ne wisom ilgi plaukai tinka(pawyzdziui-man). O toks stereotipas, kad moteris turi but ilgais, vos ne iki kulnu plaukais, yra atgyvena

Jeigu tai maišto išraiška tai tarkim su tokiu ‘maištu’ jau manau nieko nebenustebinsi.

[quote]
Aleksionas rašė:

heh, bepigu žvaigždėms, paskui kurias nuolat po 20 stilistų laksto Drovus kad ir ką pasidarytų, jos niekad blogai neatrodys. o va paprastai mirtingąjai sunkiau. juolab, ir taip su įprastinėm šukuosenom nesiseka Nežinau
nesiryžtu to padaryt ir dėl sustabarėjusio ir netolerantiško (netgi iškreipto) visuomenės požiūrio į tai kaip turi atrodyt moteris. soliariume kepta višta su peroksido nugraužta galva ir einanti vidury žiemos su nuogu pilvu ir kyšančiais stringais kažkaip nieko nešokiruoja. o va plikai nusiskutus – jau “daro iš savęs klouną”
visgi neatmetu galimybės tai kadfa nors padaryt… tik va bėda, darbo ieškotis tenka Baisus

Pries keleta metu mano pazistama pedagoge labai piktinosi, kad kelios jos aukletines, palaikydamos veziu sergancia nuo chemoterapijos be plauku likusia klasioke nusiskuto plikai. Ji kele vejus, kad tas merginas (o serganciaja pirmiausiai) reiktu pasalinti is mokyklos. Kazkodel as tos pedagoges nesupratau… Kiti irgi nesuprato… Taigi bukim tolerantiskesni.

pasaipa … ;D

jei pamatyciau mergina be plauku [ant galwos] , tj pagalwociau,kad arba nupliko Juokiasi,arba weziu sergaNustebęs ,arba neturi pinigu sukomsLaimingas ir siaip gal tingi sukuotis…arba su plaukais galwai per daug karsta…Nekaltas

Negražu ir tiek Nekaltas

aš pati labai noriu nusiskusti .
DrovusNekaltas

Gražu Myliu Tik apskutinėta, bet ne visiškai plikai. Myliu

pirmiausia, pritariu Kuddlei - mergaitės tada pasielgė tikrai šauniai, o vat tos pedagogės tai ir aš nesupratau…
antra, taip, panelės atvirais kaklais, plikais pilvais ir iš po džinsų kyšančiais stringais viduržiemy - jau norma tikriausiai pasidarė… na, jeigu taip, tai aš tos normos nesuprantu ir maištauju ilgu paltuku, šiltu šaliku ir dyyydeliu kapišonu, kaip ekstra maištaujančios merginos atributu Cha cha
o šiaip, tokia saviraiška tikrai neblogai atrodo, jeigu sutaikyta su stiliumi - tiek aprangos, tiek gyvenimo Drovus