Koks jumoras geresnis?

Ypač moderastėms ir moderastams JuokiasiJuokiasi

Taip Gerai

Statistika gerai, o apibendrinimas bus… kas kam prie širdies, kas prie kokių linksta…Cha cha

juodas…kuo juodesnis,tuo geriau…ypac patinka juodi anekdotai apie teletabius (jau parasiau cia viena)

Ten buvo juodas Apakęs o aš kaip baltą skaičiau…Cha cha

nuyr ir klausimas - turi buti juokinga ir viskas Nekaltas

Silverbat tu tikras teletabiu megejasCha cha o apie jumora as prasijuokiu tik per komedinius filmusŠypsena

Manau jumoro jausmas yra kiekvienam asmeniskai savitas, vienam kaip tu sakai viskas juokinga,esu pazinojas tokui zmoniu,kurie vos ne is parodyto pristo juokiasi,bet kartais su tokiais zmonem yra labai linksma,aisku kartais kad nuotaika nekokia tai gali buti ir nekas.Man asmeniskai gyvenimiskas jumoras gal kiek priimtinesnis,nors ne visai,kai buni su gerais pazystamias skaldai belekokius bajerius,kurie seip gal ir nevisada butu juokingi,bet tada buna labai geri.
Isvada: mano isvada ta kad man asmeniskai viskas priklauso nuo kompanijos.

As daznai juokiuosi ten kur kitiems baisu. Turiu kitoki humoro supratima, tai negi dabar del to turiu verkti. Jei tau nejuokinga, tai nejuokinga. Nora siaip tai pirmenybe teikciau visiems tiems seniems filmams, kuriose vaidina Nikulinas, Vicenas ir Margunovas. Va ten 100 kartu ziuriu ir vis tiek juokinga.

juodas jumoras Cha chaCha chaCha cha

Esu visom keturiom pries. Niekada tam nepritarsiu. Is principo! Nesvarbu, kad patinka Cha cha