kokius turite akvariumus?

kodėl nėr ką veikt???
ne dydyje esmė, o kokybėjMirkt

dabar 200. Kažkada buvo 40. Didesnis vienareikšmiškai, išskyrus finansinę pusę, geriau.

O kuom tie finansai pasireiškia??? 200- 300 l akv kainuoja nuo 500 l( tikrai nž) o aš 400l pasidariau už 150 su visa įranga. Žinoma visur reikalingas startasCha cha

Apakęs su visa iranga - geru filtru, sildytuvais, lempom, dangciu ir t.t. Apakęs

kokio storio stikla naudojai?

Turiu 35l talpos akvariumą…priežiūros reikia minimaliai…tik pakanka laikyti paprastas žuvytes, kad nebūtų didelės…ir ne per daug…

Baldelinu. Čia bent teoriškai- kokiu būdu 400 už 150? Na nebent kas nors išsiparduoda(labiau dovanoja) Aš į 1,5k tilpau ir manau, kad dar proto ribose prasisukau. Už 150 geriausiu atveju šildytuvas tokio tūrio akvai išeis
Kitu atveju- jei akvariumas apsiribos 5 stiklo gabalais ir daugiau visiškai nieko, tada gal ir išeina tokios kainos.

BR
Andrius

hmmm…o tai kiek mazdaug kainuoja isirengti 100l akvariuma???

Jei viską pirkti:akva+dangtis+filtras+šildytuvas+smulkmė(tinkleliai, termometrai, šėryklos, etc.), mano skaičiavimais apie 500-700 Lt. Užtat įsirengus išlaidų išlaikymui praktiškai 0. Bent jau pas mane per mėnesį 10-20 Lt.
Laiko atžvilgiu irgi ekonomija- 5 minutės kasdieną šėrimui ir 1-2 valandos kada nors per savaitę pasikrapštymui "kovai už grožį"

na ziema akvariumo sildymas+apsvietimas elektros pas mane apie +20 Lt prideda Taip

Pas mane apvalus ,20litru akvariumas.Turiu 3 zuvis.geriausia pirkti gyvas zoles nes jos kartu duoda zuvims tam reikalingu mineralu,vaalo akvariuma.bet kartais zuvis tas zoles apkramto tai va… Cha chaJuokiasiMirkt

Nu nezinau kokiu ten mineralu augalai gali duoti zuvims Nekaltas Bet deguonies tai duoda ir siaip graziau atrodo Taip

Kadangi gyvenu barake,tai turiu 20l akvariuma ir visai gerai,nors uzejus i KIKA ir pamacius didelius akvariumus tokia seile nutysta…Va pasitaupysiu ir dideli nusipirksiu.

Pas mane 200, darytas kaune utenos gatveje, dangtis lenkiskas, lempos filips, filtras lenkiskas ir tt, zuvys nedvesiaNeir as labaiŠypsena

o as turiu 40l akva Nekaltas planuoju apie isigijima naujo zymei didenio Kietas kai nuveinu pas pazystama o ten stovi 2 akvos po 300l ir berods 6 po 150l tai pavydas bamba uzgrauzia beveik negyvai Cha cha

Žinoma, čia šildytuvo ir filtro kaina neįeina. Juos pirkau Lenkijoj. Ten kaina dvigubai mažesnė nei Lietuvoj. Tikrai žinau nes domėjausi. Stiklą naudojau 8mm, silikonas, plastiką dangčiui gavau už dyką, o savo darbo neskaičiavau.
Gruntą irgi nepirkau o rinkausi pats. Pusę suvalkijos apvažiavau kol gavau tai ko norėjau.

tai dabar pasiskaiciuok kiek pinigu isleidai vazinedamas po lietuva grunto, kiek kainuoja pazintys uz dyka gaut plastika ir kiek kainuoja tavo sugaistas laikas akvariumo gamyboje ir zinosi kiek istikruju kainavo tavo aqva Liežuvis

O asw 40 litru Liežuvis

realiai pirkau tik stiklą ir silikoną, na dar įrangą, bet ta kažkaip nelimpa prie akv kainos…Cha cha

TaipTaip paprastai jame egzisuoja biopusiausvyra ir kuo mazesnis vandens kiekis , tuo si pusiausvyra trapesne, greiciau issibalansuoja… beje turiu parduot keleta 200ltr , i privata

seeip zadu pirkti 100L akwa ir kai cia paskaitinejau kad jo isirengimui reikia grupiai pasakius 700Lt nu nicevo sebia as ketinau apie 400Lt tik idet arba apsiriboti tuo kad viska susipirkti per tam tikra laika ir seip kas turit 100Lt akvas tai kox jo ilgis turiu vieta kur manau det akva bet ten ilgis tik 80cm (jei ka tai keliu litru gali buti akva jei jos ilgis tik80cm) utiutiu 700lt !Nekaltas