Kokiu zhmoniu nekenchiate?

pasiputusiu…

nemegstu pasikelusiu zmoniu… netolerantishku ir tokiu, kurie savo veiksmais vercia kitus ju gailetis… verksniu
o siaip tai man gyventi jie netrugdo tie zmoguciai… ash tiesiog su tokiais visishkaij nebendrauju Šypsena

nekenciu melagiu, dviveidziu, savanaudziu ir tokiu, kurie mano, kad jie geriausi, kad klausos geriausios muzikos, ziuri geriausius filmus ir tt. vienu zodziu visas pasaulis turi atsizvelgt i ju nuomone ir daryt taip, kaip ponai protinguoliai pasakys…

nera zmoniu kuriu as vien tik nekesciau. kazkuriuo atveju jie man visvien kelia ir kitokiu emociju. (pvz slykstus forsas, kuris prisiknisineja ir pakankamai nedraugiskai megina prievartaut ir atiminet dvirati yra savotiskai gerai ideges, todel kelia man draugiska pavyda Cha cha) kvailas pavyzdys, bet taip tiesiog yra Šypsena

nekenciu tokiu kaip as Kanda Girtas

gal sakau nekeliam senu temu kareivi? Nekaltas

negaliu pakest tupu zmoniu, nu nieko ner baisiau Baisu Pavargęs Veee Veee

cia nuo zodzio tupintis Nekaltas

neapkraunu saves tokiais neigiamais jausmais kaipo neapykanta Pavargęspaprasciausiai ignoruoju, nebendrauju ir tiek jei jau kazkas man sukelia neigiamas emocijas Šypsena

cia tipo iskeliu desine arba kaire ranka i virsu uzlenkiu du vidurinius pirstus, ir judinu rankute truputi sau virs galvos truputi sau zemiau galvos… Juokiasi

nea, cia nuo zodzio tuparikas!!! Veee Mirkt

Pasikelusiu.

teisingai Cha chaprikuriam nauju temu, o tada visi klykiam, mol - “paieska naudotis nemoki???” Cha cha

jasna, vadinasi esi labai protinga… Drovus

sunku but zemo ugio ania Šypsena

aciu, nesiskundziu Mirkt Taip Cha cha

aisku, nu kam pyktis jei galima graziuoju nosi sulauzyt Girtas

gal galetum skirti, jei zmogus norejo tema sukurt nauja, pasinaudojio paieska ir rado tema, tai rupima klausyma ten ir parasytu, o dabar bent supratai ? ar tik tau svarbu kabinetis prie zmogaus?

agresyvios merginos pasitaike cia tau largo-vaikine Juokiasi

taip ir uzdulkint gali Drovus