Kokios užsienio šalies/regiono kultūra ar istorija domitės labiausiai?

Amerikos, ypac XXa. Pamokanti istorija apie tai kaip puiki shalis per 100 metu nusirito iki to kas yra dabar.

siaures europos salys… Myliu

…Kazkada Teko Dometis Senuju Amerikos Gyventoju Indenu Kultura…Istikrruju Verta Demesio…Siaip Rytu Kultura Ir Tradicijos Zavi…O Siaip Jei Del Istorijos Tai Antikines Graikijos Žvaigždė

dabar uzhpsichavau ir rytu kultura shiek tiek dometis pradejau =]

indų, nes jų kultūra labai savita ir be galo įdomi Šypsena

nzn kodel bet vokietijos Mirkt siemet teko ten pabuvoti 11 dienu Cha cha vasara turbut vaziuosiu ilgesniam laikui. siaip yra idomiu vietu. istorija irgi savotiska, turbut kitos tokios nera, berlyno siena, taip pat hitleris, kalbant apie senesnius laikus tai XX amziaus pradzioj buvo uzgrobta ir likus labai mazyte. architektura irgi isskirtinė, fachwerkhaus’ai (nzn kaip lietuviskai vadinasi) labai faina wartburgo pilis.

Vikingai ir keltai šiuo metu sužavėję mane labiausiai… Visais aspektais Mirkt

Man kiekviena salis yra savaip idomi ir specifine.Jei galeciau visa pasauly noreciau apkeliauti,nes be kelioniu negaliu gyventi Šypsena! Labiausiai Noreciau nuvykti i S.ir P.Amerika.aplankyt Meksika,Kuba,Salvadora,Kolumbija,Bolivija!Domiuosi indenais… Taip pat Afrikoi butu neblogai pabuti. Domina dar ir Rusija, ypac SPeterburgas!Esu ten buvusi ir labai noreciau dar karta nuvaziuoti.Be galo grazus miestas,architektura,muziejai…mmmm Šypsena!

labausiai skotijos ir anglijos. Nznauu kodel, bet man sios salys liabai painka…

…Maju, Nes Ju Pranasystes Yra Artimos Musu Ivykiams, Ju Civilizacija Tobula Ir Musu Laiku Mokslininkams Neimenama…Jie Paslaptingi Ir Tuo Traukia, vien Tai, Kad Jie Buwo BALTIEJI, Kai Visos Civilizacijos Amerikoje Buwo Raudonoziu, Ju Paslaptingas Isnykimas…Ju Kalendorius Tixliausias Pasaulyje…Ir Labai Panasus I Baltu…Jie Isrpanasavo Pasualio Pabaiga Arba Bent Jau Zemes Nukreizejimus, Nes Zeme Sprogti Neturetu Nekaltas…Pranasystes Pildosi Panasiai Kaip Nostradamo Žvaigždė

vokieciu Nekaltas

seip susidomejau judaizmu, zydu kultura ir istorija.

domiuosi ankstyvaisiais Europos viduramziais… vikingais, keltais ir kitomis tuo laiku gyvavusiomis kulturomis.

japonu, indu, kinu Laimingas

as panasu zinau…rojus vyrui – senas angliskas namas, kinu virtuve, amerikietiskas atlyginimas ir ruse zmona… o pragaras – tai senas kinieciu namas, angliska virtuve, rusiska alga ir amerikiete zmona Cha cha

Kalbant apie visusaspektus viename mane domina Norvegija ir Svedija Jei del muzikos patinka senovine skotu,latviu,ir lietuviu Cha chaJei del mitologijos tai keltai,indenai,maoriai,indai Jei del kalbos tai senoves anglai,skotai,latviai am…nu daugiau nezinau Drovus

Na, mane labiausiai domina senovės rytų - daugiausia Japonijos -filosofija, kultūra, taip pat mėgstu vikingus.

Aš labiausiai domiuosi vokiečių kultūra,

Keltų :slight_smile:

vikingu Taip