Kokios spalvos jusu sapnai?

spalwingi gan Tūsas

Hm… Sapnai geras dalykas… Bent sapnuose ishsipildo svajones… O shiaip mano sapnai ivairus.

margaspalviai…

shejp ash ju beprisimenu daznewsiai...Girtas o jej sapnuoju tej daznewsiai geltoniŽvaigždė

Pas mane man atrodo spalvoti P.S. jei kam rodo sapnus nespalvotai, tai nueikit i teliku remonto dirbtuve ir paprashykit kad imontuotu PAL dekoderi Juokiasi

a mano tai tuoki…spalwuoti…Tūsas xixi… juose daznai dalywauja ir mano berniokazZzBučkisApkabinimasCha cha wuot…tudiel jie ir yra liapaj glazus…LiežuvisGirtas

xixixi… gerai cia suskieliai Juokiasi

Girtas

pastaruoju metu retai sapnuoju, bet sapnai buna ivairus, yra ir spalvotu ir nespalvotu

a dar jie turi spalvas??Nekaltas nu tai gal mano Myliuraudonos spalvosNekaltas

ryzus su juodom dememKietas Cha cha

jei sapnuoju sapna kury is ryto prisimenu tai toks sapnas buna ryskus ir spalvotas,o apie sapnus kuriu neprisimenu nieko negaliu pasakytiJuokiasiCha cha

o mano sapnuose viskas tikrovishka… jei sapnuoju tai ir spalvas tikras, ir garsus girdzhiu (yra sakoma,kad daug kas negirdi) ir skausma jauchiu (jei ji kas sukelia)… vatLaimingas…nors shaip dazhniausiai sapnuoju linksmus ir spalvingus sapnusŠypsena

jie [ermatomiCha cha

Cha cha

idomu kur jis turėtų montuotis Laimingas

oij sapnaj mano gywenimas… sapnuoju spalvotus sapnus grazius ir grazius kosmarus… zodziu… buna visko… Nekaltas

wisu waiworykshtes spalwu… Tūsas

visu spalvu…spalvoti

taipTaipLabas

normaliu ryskiu spalvu Liežuvis

keista… šianakt sapnavau sapną,kuris visas buvo sudėliotas iš akmenų… akmeniniai sapnai…