Kokios spalvos duominuoja jusu kambaryje ?

tapetai tai melyni, o baldai tai issviesaus medzioTaip

Geltona melyna…Mirkt

orandzine sviesiai ruda ir raudona Flirtas

visur bardo…Nekaltas

Sviesios,siltos,todel kai sviecia sawlyte mano kambarys atrodo sitas ir jaukusApkabinimasLaimingas

Trys sienos zalios, ketwirta zalia+geltona, baldaj balti ir shwiesaus medzio… Uzuolajdos ir wisokie niekuciaj pagrinde zalios spalwos Šypsena

balta ir sviesio medzioCha cha

Oranzine (sienos) ir ruda (baldai)Šypsena

Pas mane tai sienos persikines spalvos, na o baldai rudi sviesiai Šypsena

O ar as taip sakiau?Liežuvis
Atvirksciai - grazus [turetu but] NekaltasLiežuvisLaimingas

melyna ir sviesi medzio

geltona ir ruda. bet būtų mano valia, tai sienos iškart pataptų žaliomisTaipCha cha o po to ant jų (jei netingėčiau) nusipaišyčiau kokį nors paveiksląTaip

pas mane kambaryje daugiausia yra zalios ir rudos spalvosŠypsena

melyna(lova,uzuolaidos)zydra su geltonom zvaigzdutem(tapetai) ir medzio spalvos(baldai,grindys)Tūsas

virsu ima balta Taip, nes sienos dar nenudazytos…Nekaltas

wisur skirtinga, bet pagrinde …Tamsi Cha cha

Balta

tapetai tai nekenciamiausios spalvos - ruzaviVeeeVeee o toliau tai viskas tamsiais bordiniais tonaisTaip except medines baldu detales - raudonmedzio spalvosGerai
krc, gyvent galima neisprotejant, kai tapetai apkabinetivisokiom smutkemCha cha

Mano kambario sienos zydros tokios, labai graziosŠypsena.O siaip dominuoja kambary daugiausia melyna ir getonaŠypsena, ir lempos- saulegrazosŠypsena, kazkaip viskas skoninga ir suderinta atrodoŠypsena…O siaip dabar as persikrasutau i nama, tai sienas jau vel zydrai nudaze, nes ta spalva labai raminanti ir t.t. O kadangi mano kambarys bus dideeeliss, tai dar sakiau pirksiu sofyte kokia faina ir staliuka, na…ga dar foteliukus keliusŠypsena…tai sofa ziauriai noriu salotine kokia fainaŠypsena…Turetu deretŠypsena…geltona, zydra ir salotine…ah???kaip manot?

Šviesai žalia ir balta. Cha chaCha chaCha cha