kokios patinka merginos ilgaplaukes ar trumpaplaukes?

Zinai ka as tau patarsiu.
Vaikinams patinka merginos tokios kokios yr.Šypsena
O jei draugauji su vaikinu tu jo gali pati paklaust
su kuria sukuosena geriau atrodintum Cha cha.
O taip patariu but su ilgais plaukais nes kai kuriem labai patinka
tokios mergitckos.ŠypsenaŠypsena

nu ka as galiu pasakyt…Jau man plaukai labai ilgi tai nepatinka…Nesiulau tau kirptis,cia tavo reikalas,bet jei nusikirpsi iki peciu lygio,tikrai nebus blogiau…tai va…

Sbvarbu zmogus o ne seveliuraant galvosŠypsena

Man patinka neilgesni nei iki peciu…

Nekirpk savo plauku… ilgi zymiai fainiau atrodo nei trumpi… Mirkt

Tai ne esmė

Kazkada galvojau kad merginos ilgais plaukai grazesnes, dabar manau, kad svarbu ne plaukai o zmogus !!!

man asmenishkai patinka trumpesni plaukai… |]

Krc., daryk kaip nori ir bus geriausia

Apie kurious plaukus kalbame Aš nekaltasCha cha
Niu o jejgu rimtaj man asmenishkaj taj tokie nej ilgi nej trumpi Cha cha

Apie kurious plaukus kalbame Aš nekaltasCha cha
Niu o jejgu rimtaj man asmenishkaj taj tokie nej ilgi nej trumpi Cha cha

Nu man tai jokio skirtumo ilgi tie plaukai ar trumpi. Grozis ne vien tik nuo plauku priklauso!!!

Truputuka patrumpink ir vikas

aisku kad ilgi

PlikosJuokiasi

man patinka merginos, kuriu plaukai vos zemiau peciu linijos, bet zinia, kad plauku tipai buna skirtingi, o ir veido forma daug ka reiskia, tad tarkis su draugem ir nebijok eksperimentuoti

merginos tos kurios turit ilgus plaukus pvz iki ar zemiau liemens kaip juos tvarkote?nes nemanau kad palaidais visa laika

man reiksmes neturi, bo i Vyras zvalgaus Cha cha
Hmzz o kai pati nusikirpau plaukus, tai kiekvienas pazystamas sake - durne, ar tau negaila buvo ?Cha cha bet po to sake kad naujai nukirpti plaukai graziau atrodo Cha cha O jei taves jie nekankina, jei tau paciai patinka- tai nesikirpk, o jei sunku tvarkytis (bent ja man taip buvo) tai gali rasti puikiai iseiti - nusikirpti nevisiskai trumpai, o pvz sulig peciais Šypsena

o ka daryt jei tevai neleidzia plauku nusikirpt?

nekirp poto galilesiesi