kokios panos seksualesnes: ilgais ar tumpais plaukais?

Kaip man tai tik ilgais plaukais

Visaj ne, as manau zmogus turi gera jumoro jausma. Ir kas kad bajeris poshlas? Mane tai diorgina tas merginu "nekaltumas", poshlybiu bijojimas, ir strojinimas is saves kazkatais angelisko.

O jei kalbet apie klausima, tai aisku kad ilgi Gerai

ilgais Cha cha

O ilgi stori ar ilgi ploni? Cha cha Cha cha Cha cha

visishkai TAIP!!!
pritariu visom keturiom!!!
svarbiausia spalva butu naturali!!!
Drovus

ilfgais aisku pagroti gali

Ilgais Mirkt

hmz…kazkaip nemaniau kad visiem labiau patinka ilgaplaukes Šypsena
xixi as is tokiu,mano labaj ilgiNekaltas

Ilgaplaukes, tamsiaplaukesBučkis

BučkisFlirtasLaimingas

O kai tie ilgi reikalauja puses valandos prieziuros ryte, valandos dar vakare, kai issimaudai dar pora valandziuku ir dar kai jie pradeda slinkti ir randi ju maiste, ant kilimo, net lovoj, tai tada vis dar patinka? Piktas
Lengva jum sakyk ilgi, patiems reiketu tokius auginti, tada tai padiskutuotume.

Ilguose plaukuose idomiau pasiklysti Taip.Labas

Nu o jei panai netinka ilgi vistiek jai ilgus nesiot ir kaip aukai atrodyt? Juokiasi

nu tai teisingai panos kalba… priklauso nuo to kas zmogui tinka labiauŠypsena jei ilgi, suristi i arklio uodega ir atrodo ciu.lpk bi.bi tai jau geriau trumpi… ! ir isvis cia kaipkam atrodo randat tema… nu bet cia p.o.x.u.iNiam niam

ar žinote kas nors aktore Agelina joly ta kur kapu plešike vaidino tai pat dar dingti per 60 sekundžiu ji labai graži bet trumpais plaukais kažkokia nebetokia atrodo dingsa visas grožis daugoma merginu pergyvena kad ilgus plaukus sunkiai prižiurėti o argi nežinot kad grožis reikalauja aukų.Labas

svarbu ne plauku ilgis,o šukuosena.Taip…kad ji puoštų merginą…na dar ir prižiūrėti plaukai…o ne nušiurę susiriebalavę.

pilnai sutinku
p.s. jei panele ziauri tai plaukai jai nepades, kokie jie ir bebutuBaisu

Taves juk niekas nevercia turet ilgus plaukus, ar ne? As zinau ka reiskia ju prieziura, ir vertinu ilgaplaukes merginas. Laikykis Lūpos

hmmm…na siaip kai kurioms tinka trumpi plaukai, kitoms ilgi… man graziausiai atrodo vidutinio ilgio plaukaiŠypsena Flirtas

Jus tikriausiai nesat mate graziu panu trumpais plaukais.O ju tikrai yraTaip Trumpais plaukais panele atrodo protingesne ir ju stilius dazniausiai buna grieztesnis. As nieko neturiu pries ilgus ir tikrai grazius plaukusNe,bet kai kitos buna su nutriususiais,svarbu, kad tik ilgi,tai tada sorry…Verkti norisi i tokias paziurejusŽliumbia