kokios istorines asmenybes jums patinka ir kodel

Man:
Zana D`Ark(nes girls rulzzzCha cha)
Kleopatra(nes viena is pirmuju valdoviu moteru)
ir gal Ziuzepe Geribaldis(uztai,kad nemego karoTaip)

Man patinka Ensteinas,I.Niutonas ir kiti moxlui daug dave zmones,jei ne jie,daba gal iki siol su zvakute prie kompo sedetuem B) aj,ir dar: Bill Gates uz Windows!

MAn tai patinka Leonardas D’avincis del to kad jis buvo mums gerai zinomu daiktu isradimu pradininkas. Ir taip jis buvo toks protingasNekaltasCha cha

na ir privardinaiApakęs kai kurias pirma karta matauDrovus

xe xe xe. jei butu tik zvakutes, tai kompo nebutuLiežuvis

Kokie jus protingi…Cha cha Bukit savimi !

Kolumbas,Leonardas da Vincis… dar nelankes mokyklos jais susidomejau Taip idomu buvo, beto leonardas dar buvo mano megiamas vezliukas is ,Turkles’’ Cha cha

winston churchill. per antra pasauliny jis man patiko…

Robertas Edwardas Lee – Konfederacijos armijos vadas per JAV pilietini kara… tik pralaimejo be reikalo

Hitleris, gal ne tiek patinka, kiek man yra idomusMirktper DISCOVERY esu maciusi daugybe filmuTaip…labai buciau norejus ji pazintiCha chaaisq niekada nepritariau jo vykdytai politikai, bet ziauriai idomus zmogus, palikes daug neatsakytu klausimuNekaltas

Heinrichas Himleris… uz "galutini sprendima"…

netuju kaip jus vienos patinkancios asmenubes bet man patinkanciu yra labai daug vieni is ju vangogas,mikelandzelas,davincis,rafaelo, strausas,stalinas(labai idomi asmenybe(skaiciau bijografija)),niutonas ir taip t.t…

vat per istorija skaitem apie Harieta Bycher-Stou … faijna tema… Cha cha
patiko… Šypsena Liežuvis
wa kokia ash protinga bleen… Cha cha

A.Hitleris.Kaip zaidem mokykloje teisma tai as buvau jo ginejas.Teko labai daug apie ji skaityti.Klasiskais zmogus ir nematau neivieno jo minusoNekaltas Na gal kaikur siektiek susimove,bet visko bunaCha cha

Sokratas, Aristotelis ir Nyčė. Nes nesenai teko jais dometis ir man ju mintys gana idomios pasirode :stuck_out_tongue_winking_eye:
ish rashytoju Shekspyras, Gete, nes idomiai rasho ;D
dar gal ish keliautoju Kolumbas, uz taj kad atrado Amerika ;D
and so on, nes daug ju yra :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ponas Dievas Cha cha labai jau idomus mistinis padaras su super antgamtinemis galiomis ir milijonais i ji tikinchiu Pavargęs