Kokios berniuku charakterio savybes patinka mergaitems ?

Nesutinku.
jei tavo idealas reikalauja nedaug, tuomet visai gali buti kad tu sutinksi vaikina, kuris atitiks tavo ideala, o juk kiekvieno idealas skiriasi.
Tad as siulau tiketis kuo maziau, kad galetum gauti kuo daugiau Mirkt

…kad butu linxmas,paflirtuotu reikiamoj vietoj reikiamu laiku,dar faina butu,jei su juo butu galima pakalbet ne tik apie eilinius dienos ivykius,bet ir rimtom temom…ir t.t. ir pan…

BUNA !!! BUNA sakau !!! Taip Taip Taip as toki sutikus buvau Šypsena

Šypsena todel kad protas jau savajme aisq Cha cha

Tokios, kurios nezemintu ir neliudintu paneles, nes kiekvienos skonis individualus

negerai…mazai as cia savybiu atitinku… Ne

Gyvenimo patirtis turbut Cha cha

ale turetum but labai sena kad tike gyvenimo patirties turi Cha cha
bet …

Nuosirdus, nepasiputes, idomus…Drovus

[quote]Protingas,domisi kompiuteriais,draugiškas,padeddantis,niekada neišjuokti prieš kitus,geras,Myliu(suprask,mylintis tave),mokantis bendraut su merginom,muštis biškyCha cha,man neaiškinantis,gerbiantis mane,... ir dar daug a manau supratot aš turiu vieną draugą,tai jis labai fainas.Viską attitinka ir dar daugauŠypsena ŽvaigždėŽvaigždė [/quote]

nu mano spejimai eilini syki pasitwirtina!Mirkt

niu man svelnumas, demesingumas, geras humoro jausmas Šypsena Labas

TaipŠirdis

Gal atsirastu paneliu kuriom reik panasaus vaikino???LaimingasLaimingas

Juokiasi geras klausimas Šypsena

Protingas mielas geras romantiskas o ne koks vaikezas kajp pas mus klasiokai nu nafik 7-okai jau o pirstines atimineja ir metosi Nekaltas

is komentaru supratau, kad man ne kas…NeNeNe

ir dar… charakteris charakteriu, bet dar jums, merginoms, labai svarbu pinigai. ir nebandykite sito nugincyti! turtuolis visada sulauks didziulio merginu demesio. gaila kad man taip nepasiseke…Liūdnas

laba Labas

nu mataj,kiekwieno zhmoguchio wis kitox skoniz…Taip taj kiek yra mergajchiu,tiek yra ir skoniu Drovus
nu bet pwz galiu pasakyti kokie patinka man Liežuvis
swarbiausia,kad butu su tuo zhmoguchiu bendra kalba!!! Taip kad jis butu fajnaz,draugishkaz,nuoshirduz,ajsq nepakenktu ir simpatishkaz wejdukaz…Niam niam swarbu,kad nebutu pasikelez…Ne Veee
toky ishkarto ysimylechiau Taip Myliu

Žvaigždė

todel kad patyres blogietis… JuokiasiJuokiasi