kokiomis kalbomis kalbate

lietuviu (gerai)
anglu(nelabai gerai)
rusu(prastai)

moku lietuviu, anglu, vokieciu ir truput rusu. Esu kalbejus su vokieciais nes as pas juos kiekvienais metais vaziuoju.

nu moku lietuviu(y)(y)(y)(y)(y)(y)
anglu(y)(y)(y)(y)(y)
rusu skaityti mokuTaip(nors prastokai) bet beda ta kad nesuprantu ka skaitauNeBlogaiCha cha

Mokausi Anglu, Rusu, Vokieciu, kalbas. Aisq ir Lietuviu. Teko kalbetis su Vokieciu gan gerai isejo.

Lietuviu, rusu ir truputi anglu ir vokieciu (cia mokykloje privercia mokytis Piktas ).

Jo man tai ir teko ir ir vokiskai ir angliskai kalbetis! ir ne viena karta! O sia vasara tai net viena su puse menesio teko su vokeciais bendrauti Baisu…Ir be jokio vertejo…Baisu

Lietuviu, anglu, vokieciu, rusu, biskiuka lenku ir ispanuCha cha

Kalbu lietuviu, mokinuosi anglu ir rusu. Anglu dar siek tiek galeciau susikalbeti, bet rusu nei bum bum. Nors mokinuosi tris ar keturis metus

lietuviu, anglu ir rusu (nors uz rusu semestre isejo 5)

Lietuviu,anglu,vokieciu,rusu ir lotynuLaimingas

geriausiai kalbu lietuviskai!dar suprantu anglu ir vos vos vos rusu!Taip

suprantu ir kalbu lietuviskai Cha cha dar angliskai moku kalbet ir suprantu, rusiskai suprantu ir moku pora zodziu… Nekaltas esu kalbejusi su anglais, tai mane pagyre, kad gerai moku kalbet Cha cha

lietuvishkai,rusishkai ir anglishkai-susikalbu.dar prancuzu, jeigu letai shnekaCha cha

Lietuviu,anglu,vokieciu (mokausi),rusu is tv suprantu,bet is bedos ir pakalbet galiu

Lietuviu, anglu, vokiechiu Cha chaLaimingas

mokykloje mokausi:anglu,lietuviu ir rusu kalbas.

anglu kalba teko kalbeti stovykloje,tik labai pasibaisejau savo snekejimu,viska kuo puikiausiai suprantu,o atsakyti nemokuPavargęs

rusu kalba,nelabai as ja mokuNena,o lietuviu svaime aiskuCha cha

lietuviu rusu vokieciu anglu italu aukstaiciu ir suvalkieciu Cha cha

Siaip is kalbu tai geriausiai susitvarkau su lietuviu Cha cha tada anglu Laimingas tada Rusu Nekaltas siaip truputy latviu suprantu… moku kelias frazes italiskai, vengriskai… Šypsena

ash tai moku visom kalbom tylet Liežuvis

o shiaip tai lietuviu,anglu ir rusu… na dar keleta zhodzhiu graikishkai… Girtas

lietuviu,anglu,rusu,vokieciu…