Kokio moco geriausias garsas? (BRITVOS)

nu kol kas gal dar negaliu isskirt vieno megiamiauso garso bet apskritai britwos variklio gausmelis veda is proto… kartais eini gatve ir uz nugaros isgirsti ta garsa… ir taip maloniai jis uzlieja visa kuna… ech net sirpuliukai nubega Šypsena Angelas Širdis

Nu jai ir siubliu i kekšė suvaziuoja, tai spejoo ir garsas neblogas, bet jai po viena paemoos tai bbs

Kai dejau duslintuva, buvau labai patenkintas uzrasu del garso

[ NOT FOR ROAD USE / RACING ONLY ]

todel kai vaziuoju, tai tiesiog variklio muzika gaunasi

SK: kox tavo R1 kaminas? Šypsena

jus dar klausiat aisku kad harlio ir visu kardanuApakęs

MV Agusta F4 SPR Kava

Mano chiopo garsas geriawsias Cha cha Kietas Gerai

Prie ko kardanas ir variklis? Pavara y galini rata, man atrodo, nelabai itakoja variklio garsa? Ar ne? Šypsena
Forumo tema kokios britvos garsas geriausias. Kad harlio patentuotas garsas- visi zhino. V 2 variklioo visai kitoks perdengimas, kitokia eiga, todel jie taip ir pokshi.
Tik idomu nuo ko priklauso britvos garsas? Aishku ishmetimas, ccm, ir dar kokie vozhtuvai, kokiu kampu isheina dujos y alkoones.
Alus

Aisku kad garsas priklauso nuo daug faktoriu, ale pratestavus virs 20 doodoo, garsiausios (triuksmingiausios) buvo sitos: ART titanium, MICRON alloy, BLUE FLAME titanium ir dar neatsimenu kas. Akrapovicius ir Remusas buvo vieni is tyliausiu.
Pagal apkalausa Anglijoj, dauguma norinciu gero garso pirko Vance&Hines (kaip pas Simona is TelsiuŠypsena )
Man asmeniskai labai patiko Devil karbonine duslia ant Bandito. Apskritai kiek girdejau, tai Bandit 1200 su sportine doola man skamba konkreciausiai Kanda

shiaip tai delta 50cc be koriu garsas Gerai Nekaltas

Nieko ten ispudingo V@H. Uz tas saibas geriau AKRAPAS FOR ME

Na V&H yra gerai choppams Nekaltas. Tai gera firma, kuri daro gerus ishmetimus chopperiams, netychia atklydus i Lietuva. Šypsena Britvoms zjbs visos doodos Akrapai, Devil, Yoshimura, Kerker, Mig, Boss, Shark, Arrow, V&H.
Tik va pimp… zino kaip su britviniais REMUS? Ytariu, kad nieko gero.
Mums gatviniams zjbs, kad gerai atrodytoo ir kad gerai "rektoo" Mirkt.

TS, kazkas jau negera bus…tigi R6- gaidys yamaha Šypsena

jauciu isstips visi sunys nemencineij Šypsena

Hehe Šypsena Visi daug shneka ir tt, bet ishtikruju zino "who is the king" Cha chaCha chaCha cha Tik nedryyysta vieshai pasakyti ŠypsenaŠypsena

Y, as isdrysiu pasakyt - R1 gaidzioo king Šypsena
R6 visada mylejau Cha cha

Nu skylė R1 tai ne mocas Piktas. Ir dar karta ne mocas.
R6 tai kas kita. Blogas, bet ne tiek kiek R1. Cha cha
Ir R6 garsas geresnis, kai uzhsuka iki max.

TaipTaipTaip Alus

Cha chaCha chaCha chaCha cha Tigi yamaha gaidys ar R1 gaidys? Cha cha

Beje R6 nuo R1 skiriasi tik mazesniu cilindru dydziu ir greiciu deze su perdavimu.Visa kita - toks pats gaidys kaip ir R1 JuokiasiJuokiasi Tai kaip cia TS gaidzius myli??ApakęsApakęsApakęs

Y: tai tas ir yra, kad variklis niekuo nesiskiria R6 ir R1. R1 variklis yra labai forsuotas variklis, padarytas ish 600ccm dydzhio variklio. Kadangi viskas “ant snarglioo” padaryta,Taip t.y. nepritaikyta didesniam galingumui, todel ir eina dezhes, indeklai, veleneliai, spyruokles, sankaba, vienu zodzhiu, viskas, kas turi laikyti jega.Nekaltas Ne lemputes perdega, ar benzas baigiasi,Ne bet baigiasi varikliai, kurie YPATINGAI silpnai padaryti. Kas bootoo jei ash ylipchiau y naujagimio vezhimeli?Cha cha
Jis ko gero suluzhtoo. Taip ir su R1 varikliu- per didelis daiktas, padarytas ant mazhiuko daikto. Taip