Kokie butu jusu paskutiniai zodziai ?

psakyciau: zmones, just be happy…
p.s. o visai nedurnas klasimas Žvaigždė

ir vaikeli nueik prie mano kapo prisisiok ir pasodink dilgeleLaimingas

Nu dabar nepulsiu rasyt atsisvejkinimo kalbos…Pirmiausia atsiprasyciau visu kam esu ka nors padarius…bet turbut nespeciau visu uz viska atsiprasyt…Cha cha~~ Arba kokia nors paslapty atsklejsciau…blyn serialu maziau rejk ziuret man Cha chaCha cha~

elgites graziai nes as jus is dangaus stebesiu…Cha cha

apie tai stengiuos negalvoti

na jei speciau pasakyti,tei noreciau istarti tokius zodzius: niekada neliudekite,nesipykite ir visada prisiminkite,kad as jus myliu ir mylesiu amzinaj! Širdis

KAzkaip labai nuliudino mane si tema Žliumbia Kazin ant kieno ranku mirciau…jei ant tevu- sakyciau, kad myliu ir kad niekada nenorejau ju iskaudint…Jei ant geriausios drauges ranku- sakyciau, kad niekada taves nepamirsiu ir kad su tavim patyriau daug nuostabiu akmirku… jei ant mylimojo ranku… Liūdnas net nzn ka sakyciau…sakyciau ka jausciau…Zodziu kai busiu ant mirties slenkscio tai ir sugalvosiu ka sakyt… Žliumbia o gal mirsiu ikritus i kokia ekete ziema, ir nieko niekam nepasakysiu, tiesiog paliskiu si pasali ir viskas…Isnyksiu kaip dumas…

O gal is pragaro ? Nežinau

perduosiu visiems linkejimus nuo jusu Cha chaCha chaCha cha

taip lengvai manes nenusikratysit. as visalaik busiu su jumisLiežuvis

Su balandžio 1-ąja…

ce atrodo jau rashiau… tik jau nebepamenu ka Cha chaCha chaCha cha
o kokie mano zodziai butu taj neisiwaizduoju…maza ka dabar galiu pasakyt…ishtikruju tajp nebus ( maza tikymybe ) …
kokie jie bebutu, tikiuosi negrejt ( tfu tfu tfu ) …

ne taip nesakyčiau… kur kas geriau:
aš jus myliu…

achiu dievui jau mirsiu kaip senai to ash laukiau

'dziaukites,padlos,as as jus palieku ’ Liežuvis Cha cha

Mane prasyciau sudeginti,nes i kapa nenoriu,neliudekit,bo ash dar pareisiu ir MES NUGALESIM!!!ŠypsenaŠypsenaŠypsenaDabar man jau laikas…

buwo geraj gyvent bet ten kur ejnu gal bus dar geriau…neliudekit Mirkt

iki Cha cha

gyvenimas vis del to yra grazus…mylekit ir bukit mylimi…o dabar placiai placiai man nusisypsokitCha cha
va taip vaCha cha

ash taij pasakychiau bliamba bliamba bliamba you all

niu ash dazhnokaij taijp sakau,bet pries mirti bootent tai paskychiau! wot :-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]:-]