Kokias programas zinote baldu projektavimui?

Na nesutinku. Gal man patinka braizyti, braizau autocadu ir dirbu kitomis programomis. Man patinka, juk zaidimas kompiuteriniu zaidimu nera darbas. Be to pasidarysiu projekta kokio man reikia ir matysiu kaip jis atrodo erdveje. O iki galo davesti viska galima.

tai aisku, jei dirbi panasiom programom, tai tada o.k., bet tarkim mokintis woody tik tam, kad sutaupytum 100 litu ant projekto tikrai neverta.

Jo paciam gamintis baldus yra reikalu, jeigu nori, kad gautusi be priekaistu sau paciam. Aisku jei turi salygas ir esi gabus tam dalykui, tai galima bandyti. O siaip jei nesi specas ant to dalyko, tai prasinervuosi. Reikia visas skyles apskaiciuoti, kur ka grezti,zinoti visas vyriu rusis ir t.t. Biski nukrypsi, apskaiciuosi ne taip ir baldas kreivas gausis. Nu bet pabandyti niekas nedraudzia Mirkt.
O kurios is cia pasiulytu programu yra lengvesnes naujokui. Nes ta woody per daug sudetinga. Bent jau man taip atrode. Nezinau net kaip pradeti braizyt ka Šypsena. Reikia ko nors paprastesnio. Na, kad galima kazkiek sienas,lubas padekoruot. Aisku ir baldus iterpt.

Teisybe, woodis yra profesionali korpusiniu baldu projektavimo programa, taip, kad ji ir skirta TIK baldu projektavimui, O kiek esu susipazines su kitomis, man regis PRO100 turetu atitikti tavo poreikius. Ten jei neklystu galima ne tik baldus, bet siek tiek ir visa interjera.

Aisku, reiks pabandyt. Dekui.

woody daugiau tinka standartams arba kokiems staliukams. Nes kol gera virtuvini koki padarysit, tai uzsi…knisit Cha cha. Naudoju daug programu, bet klientams aiskiausia pro100 - mazdaug galima parodyti balda pagal visa interjera. Nors pirma visad pas klienta braizau ranka, paskui parodau kompiuterini varianta. Kas del kainu uz projektus - normalios firmos uzsisakant pas juos uz projekta pinigu neima. Beja su kokiom programom pjaustote plokste? Dirbu su Juva1d2d, bet kas kart windows perinstaliavus, ar norint kitam kompiuteryje panaudoti praso vis naujo licenzijos kodo, tai labai nepatogu kas karta prasinet.

cutmaster 2D su sita, jei tu apie ismetymus

kazkaip netycia uzkliuvau uz tokios:
http://gerz.ru/prog/2007/01/30/DS_3D_interer_40/
gal yra tolko joje, pats nebandziau.