Kokias isivaizduojat savo vestuves?

buna, kad zmones sugalvoja susituokti lektuve, tualete, po vandeniu, ar kalno virsukalneje… o wa as tai svajoju apie vestuves ant uzsalusio ezero Angelas ir kad vietoj tradicines baltos sukneles butu balti kailiniai Liežuvisir kad man neitu sveciai, kurie ciuozt nemoka Cha cha nu wienu zodziu… prikliedejau Juokiasi tik wa po tokiu lediniu vestuviu tik i siltus krastus kraustytis… baisiai jau nemegstu kai salta Pavargęs Cha cha

Man tradicines vestuves atrodo belekaip… Aisku balta pati graziausia suknele ir t.t. yra butina, bet pirma diena tik oficiali dalis ir sompano taure su tevais ir galbut draugais. O va kita diena i kur toli toli, kur labai labai grazu uz visus pinigelius kiek yra. Noriu, kad si svente butu tik musu dvieju, o mes ja praleistume tikrame rojuje.

…dar apie tai nagalvoju… Nekaltas

neisiwazjdzuoju dar Juokiasi

Tradicines vestuves su didziuliu baliu ir 100 sveciu man nepatinka Ne As noreciau kokiu nors paprastu. Sveciai - tik artimiausi draugai ir tevai, paprasta, bet moderni suknele, jokiu budu ne balta. Triju dienu baliaus tikrai nereikia, uztektu kokiu uzkandziu ir torto. Svarbiausia - povestuvine kelione. Noreciau i koki rojaus kampeli zemeje Mirkt

isiwaizduoju labai linksmas ir grazes westuwes… Mirkt

Niekada gyvenime, as dar per jaunas mirti Ne

neisivaizduoju, siuom klausimu as be vaizduotes… Pavargęs

kuo maziau liudininku, kad butu lengviau issiskirti Juokiasi