Kokias isivaizduojat savo vestuves?

pieows…dar apie jas negalvojau ir net neysivaizduoju =P~

norėčiau tradicinių, lietuviškų vestuvių su puse giminės, muzikantais, žaidimais, dainom ir t.t. Laimingas

Kuklias taciau lb romantiskoj aplinkoj! Suknele balta silkine laiswai besiplaixtanti ne is tu pustu su milijonais pasijoniu Šypsena mano wyras ir dar keletas artimiausiu draugu bei giminiu! Paskui kelione porai sawaiciu i kokia ramia egzotiska wietele! Girtas

su pribumbasais Girtas

tikrai taip Bučkis

Kviesciau tik artimiausius savo ir vyro draugus…jokiu ten tolimu giminaiciu ir kamynu kurie poto puse metu apkalbinetu suknele ar torta ir pan…kviesciau tik labai artimus zmones…sukneles dar neisvaizduoju bet ji turetu buti balta…norecaiu ramuneliu puokstes…ir labai albai didelio tuso kokioj nors viloj prie ezero…bet manau viskas dar prikalusys nuo vyro ir finanasu…bet seip isteket tai dar nenoriu… Šypsena

su trenigais Juokiasi Juokiasi

vasaros nakti Myliu

vasi kada nors gyvenime apie tai pagalvoja Liežuvis Girtas

Tolimas…

o kaip apie pirslius?ar siais laikais jie reikalingi?

nuo vyro finansu? Juokiasi Nekaltas bet kiek pastebejau didziaja dali pinigu ir darbo dazniausiai ideda jaunosios tevai Nežinausiaip labai lengva pasakyti,kad kviesciau tik artimiausius zmones…bet pvz tu lb bendrauji su savo pussesere ir ja pakvieti,o kitos ne…tai ji isizeistu…nu cia is patirties(bet nesavo) kalbu…

tu, jis, kunigas ar sveciai?

sankcija rase: siaip labai lengva pasakyti,kad kviesciau tik artimiausius zmones…bet pvz tu lb bendrauji su savo pussesere ir ja pakvieti,o kitos ne…tai ji isizeistu…nu cia is patirties(bet nesavo) kalbu… joo kebli situacija, bet galu gale, vestuves jaunuju svente, todel belieka ja susiorganizuot tokia, apie kokia svajoji. O nepatenkintu visad bus

joo kebli situacija, bet galu gale, vestuves jaunuju svente, todel belieka ja susiorganizuot tokia, apie kokia svajoji. O nepatenkintu visad bus Taip sutinku…bet vistiek reikia kazkaip suktis,kad nepatenkintu atsirastu kuo maziau Apakęs

Pasirašei zakse ir vsio Cha cha

nuo ko tolimas? Apakęs Girtas

Cha chajo taip geriausia, nes teismas neskiria baznycioj susituokusiu…ka tada reik daryt? Baisu

Aš ir sakau, zakse ir pigiau ir geriau. O be to, tos vestuvės… Na nežinau aš taip nesureikšminu Laimingas

Pirmiausiai, tai neisivaizduoju, kad kas mane kada nors ves Cha cha