kokiame banke geriausios busto paskolos salygos?

Auli, man irgi patiko Hansos vadybininke Gerai

Juokiasi klausyk, o kuriam čia skyriuj taip? aš kai buvau, tai visai maloniai buvau aptarnautas Šypsena

Labas a ji visiems patinka - jau keturiem zmonem ja rekomendavau ir visi 4 pas ja pasieme paskola Flirtas

O as buvau dviejuose hansa skyriuose. Prie telekomo buvo tas variantas kai jautiesi niekse, kad atejai ir trukdai vadybininkei miegoti, o i kita tai jau ejau pagal rekomendacijas. Likau patenkinta ir paskolos salygom ir aptarnavimu Laimingas

Siuo metu bendrauju su Nordea ir hansa. Hansos pradine marza 1.45, nordea - 1.2. Su rekomenduota hansos vadybininke buvo malonu bendrauti iki tol, kol nepaminejau man Nordea siulomu salygu, po to hansos vadybininke pazadejo paskambinti, taciau skambucio taip ir nesulaukiau ( gal tai is tiesu kontora su giliomis sovietinemis tradicijomis? Šypsena

Ketvirtąją vietą būsto paskolų rinkoje užimantis Lietuvos komercinis bankas “Sampo” pradeda būsto kreditų kainų karą. “Sampo” vadovai trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje paskelbė, kad klientas, atsinešęs bet kurio kito banko kredito pasiūlymą, esą gaus geresnį. Tai apims palūkanų maržą, administravimo mokestį, turto draudimą, turto vertinimą ir kitas išlaidas.

duok sitos informacijos nuoroda

Įdomu tik kokios bus “papildomos sąlygos”…

Pvz jei tau marza kitas bankas duos 1.3,tai sampo 1.29 Cha cha ir jau tenkina akcijos salygas Cha chais tiesu nieko apie tokia akcija dar negirdejau, delto ir teiraujuosi informacijos saltinio

Informacijos saltinis - Sampo bankas (siandienos spaudos konferencijos duomenys) Labas

Aisku, reiskia iki manes tie duomenys ateis sian vakare arba ryt ryte Mirkt

Ne paslaptis ekvivalentas litais:159000 lt buto pirkimui ir 21000lt apdailos darbu uzbaigimui

tai čia vilniuje toki dalykai o pas mus Visagine tai iš viso nuėjus į banką sako kad aš nieko nežinau skambink į vilnių.Čia nordl. Tipo tavo kreditas tu ir rūpinkis kaip jį gauti.

delfi.lt/news/economy/business/article.php?id=6359998

O gal kas žinot, kokios ilgalaikių (20-25 m) paskolų maržos ribos mažoms paskoloms (iki 100 TLT)?

Ilgalaikis būsto kreditas įpareigoja vykdyti sutartį 20-25 metus, todėl netgi pradžioje atrodančios nereikšmingos sutarties detalės gali virsti nepakeliama finansine našta šeimai ateityje. Todėl svarbu atkreipti dėmesį ne tik i siūlomas palūkanų normos maržas, bet ir į kitas sutarties sąlygas.ir labiau aš rūpinčiausi sutarties sąlygomis nei marža, nes pasikeitus maržai nuo 1,3 iki 1,15 proc per 25 metus kreditui 100 t. lt prarandama tik apie 2000 lt

pasiskaičiuoti kaip nuo maržos priklauso visa bankui sumokėta suma galima čia tts.lt/~sarunas/1/kreditas.xls

dekui Labas

o kaip suprasti tai, kad “Paskolos suma” nurodoma litais, o “Paskolos valiuta ir palukanos” nurodyta EUR?

Čia aš sau dariau ir rašiau paskolos sumą ir visus paskaičiavimus litais o paskolą ruošiuosi imti EUR tai va todėl “Paskolos valiuta ir palukanos” nurodyta EUR Juokiasi Juokiasi Juokiasi