Kokiai sielai jus priklausot?

Esu kurybingas, mastantis ir gana savo vidumi laisvas zmogsu…

gymiau negyvas, prisikeliau per velykas, ispirkau zmonijos nuodemes ir nemiriau, nes nebuvo kaip nukryziuot visa mediena lietuviai ishkirto miskuose ir isvoge nebuvo is ko kryziaus padaryt Liūdnas

kaip cia reiktu suprast si klausima??? Pavargęs visu pirma as zmogus,asmenybe.O gera ar bloga,tai cia jau mano sazines problemos Cha cha tiesa sakant po.hu.iste konkreti.Be to siokia tokia savanaude ir narcize Girtas bet tai ,kad dejus ant taisykliu,tai faktas Taip

Zinok gerai ce sumastei, zinociau tai ir pasakyciau Cha cha o seip eusu paprastas zmogutis Girtas Kietas

na zhinoma gimusi nesurpratau kam priklausau Cha cha bet dbr zhinau kad gimiau buti dragishkos ir linxmos sielos asmenybe…o del taisykliu…man jos egzistuoja

Gimiau berniuku, po to perejes daug ivairiu gyvenimo etapu tapau kazhkuo panashiu i pispanki, kuriam kai kurios taisykles nelabai patinka…=]]]]

na i savo sazines reikalus taves ir neleisciau Cha cha bet siaip,galetum ir sukonkretint tema ir klausima kita karta.Tik patariu,nes tavo nekonkretumas blasko ir hj paimiosh ko tu klausi Pavargęs

gimiau zmogum… tapau nepriklausoma, o apie stiliu nzn…

sakai? Pavargęs na pvz.?nelabai manau,kad kazkas atsakinetu i tema,nes jos kaip ir nera Pavargęs

labas,drauguze Šypsenakaip laikomes?nesimiega

Galva, dvi kojos ir rankos nieko neprimena? Sakyciau zmogus… Nekaltas

sveikute Apkabinimas ne,nelabai,neseniai tik is bariuko grizau Laimingas jauciu eisiu miegot,nes akytes jau merkiasi Cha cha kaip tau sekasi?kaip mokslai?

As be taisykliu, bet proto ribose Angelas

turbut gimiau paprasta miestelene Mirkt

norejau gimt bicu, bet tevas pribrokijo Žliumbia

Esu nenusakoma siela Šypsena

Esu nenusakoma siela Šypsena

gimiau tam kad mirciau.neswarbu kuo