Kokia yra Karo prievolininku saukimo tvarka?

nu nezinau del tos plokscia padystes. Apakęs
man bunant pirmam kurse, gaves ta saukima nuejau ir parodziau med pazyma( istikruju yra II laipsnio ploksciapadyste, o daktarai padare pati didziausia III), taigi as jam ir porinau, kad tu man nep… proto ir atkibk. o jis tada man aiskino, kad del to jau nebekreipia demesio, vel ima.
taciau tai buvo pries 4 metus.
siais metais dar negavau to lapelio.
dar studijuoju, tai ramu, bet po to reiks rautis. jei tai sakai.
Kanda

va del sito
tie kas netarnave tai arba invalidai Baisu arba lochai Kanda nes bijo patarnauti

tai tu klysti.
aman gaila metu praleistu. gal kokios patirties ir igyciau, bet jos daugiau igysiu dirbdamas ir uzdirbdamas seimai pinigus.

o gal kaip tik tik lochai papuola i tarnyba ir po to, kaip tu rekajau??? Flirtas
cia tik hipoteze Nekaltas

wau Apakęs rimtai??? geras!!! GeraiGeraiGerai nezinojau tokio istatymo…Baisu rimtai yra??? aciu tau zmogau nerealiai pagelbejei!!! ech,kad daugiau tokiu izvalgiu zmoniu bangoje butu!!! Gėlėjeeeeeee…

zmogaus jeeeee!!!Gerai tu tikras malacius!!! o gal gali imest nuorodele ir i istatyma kur parashyta jog neatitarnavus armijoj i valstybiny darba neima…!!! matai asmenishkai pazystu koky shimta tokiu!!!Apakęs su tavo pagalba galeciau juos visus paduot i teisma ir pats uzimti ju vieta!!! jeeeeeeee!!!
beje kas del invalidu ir loxu tai tikra tiesa!!! jeeee zmogau!!! TaipGerai visi nepap*sti per zopa serzanto yra lochai!!! aleliuja!!!

Su aukstuoju ima trim menesiam, tarnyba visai kita. Jei turi vaika ir gera darba tai neims. Beto europos sajunga tuoj bus ir neaisku kaip ten su tom tarnybom busŠypsena

cia tikra info, ar nuogirdos?
gal turi koki ist. punkta ar pan.?

nu yra ten parashyta del tu 3men…kad tipo su aukshtuoju gali atitarnaut per 3men kuriu metu tenka isheiti "baziny kario parengimo kursa" (rukloj berodz),bet…bet jie to nevykdo! nera leshu tipoŠypsena as asmenishkai domejausi shituo reikalu ir turiu net emaila is KAM’o…
kas del vaiko tai viskas ishdestyta kiek auksciau…Kietas kas del darbo tai…Cha cha kas yra "geras darbas"???Apakęs Cha chaCha chaCha cha

Asmenishkai kalbejau su zhmogumi, kuris vat taip ishsisuko. Gavo shaukima, nuejo - taip ir taip, baigiau aukshtaja, dirbu pagal specialybe, kam man ta kariuomene?. Laisvas Šypsena Ten gi irgi zhmones, o ne zhverys dirba Taip
O be to, ish to pachio karo prievoles istatymo:
6. Baigę aukštąsias arba aukštesniąsias mokyklas šauktiniai, kurie per 12 mėnesių po tokios mokyklos baigimo dienos nebuvo pašaukti atlikti privalomosios pradinės karo tarnybos, nuo privalomosios pradinės karo tarnybos atleidžiami.
Happy? Šypsena

nezinau kaip "ten" kazkur,bet Kaune tai zinau,kd vienas zveris tikrai dirba…TaipTaipTaip

tu chia kam? man?JuokiasiJuokiasiJuokiasi man nieko cituot nereikia patikek ir tikrai tu neesi tas zmogus kuris mane gali laimingu padaryt…JuokiasiJuokiasiJuokiasi
o shiaip tai tu man pasakyk kaip shita dalyka isivaizduoji? matai kiek zinau (bent jau Kaune) kai ateini tai reik ant tokio lapuko pasirashyt,kad ateisi kita karta. lygiai taip pat ir baigiant - pasirashai,kad baigus ateisi su diplomo kopija.

p.s. nors kiek zinau tai tarkim magistrus kai paleidzia tai i atsargos pazymejima irasho jog atleistas butent pagal shita punktely atsiprashant…ŠypsenaMirkt