Kokia tvarka vaikai privalo moketi alimentus tevams?

Mano mamai tik 55 ir ji dar dirba. Ja globoju ir taip visa gyvenima be jokiu ten istatymuApkabinimas Auksinis zhmogus.
O tevas buvo visai puse bedos kol neprasidejo klimaksas. Zhinokit tokios sunkios formos tikrai neisivaizdavau. Viena diena glosto, kita diena spiria lauk ir nx siunchia.Liūdnas

Kaip jau kažkas rašė - tai įmanoma. Galima pasiskaityt LIETUVOS RESPUBLIKOS SANTUOKOS IR ŠEIMOS KODEKSĄ, Vienuoliktasis skirsnis ALIMENTINĖS VAIKŲ PAREIGOS - man bent jau ten gana suprantamai parašyta.
Žinoma, visas įstatymų vingrybes galėtų išaišinti tik patyręs advokatas.

Ieshkau ieshkau internete… Gal kas tiksliai zhino adresa?

man irgi aktuali tema!
Mono tevai issiskyre, tevui priteise alimentus, jis juos mokejo, bet kai atsirado DNR testai, pareikalavo tyrimo. Mama atsisake alimentu. tai ka, dabar jis TURI TEISE is manes kazko prasyti?! reikalauti?! jei as jo net nesu maciusi?
To Dizza - jei galeciau - Apkabinimas Tave stipriai stipriai. Tave ir Tavo mama - stiprybes, kantrybes ir dar karta stiprybes Gėlė

AchiuGėlė
Shiaip gaila ir norisi Žliumbia nes juk tevas ir lyg buvo viskas gerai. Nors dabar suprantu, kad gerai buvo tik todel kad mama uzhglaistydavo viska o ir mes buvom per mazhi suprastiNustebęs O dabar kai suradau toki vyra, kuriam esu viskas, kartais apsiverkiu kai pasako ka nors mieloDrovus O jis vargshas nesupranta ko verkiu… O ash per visa gyvenima nemachiau ir negirdejau kad su moterim taip kas kalbetu… Ech… bent su vyru pasisekeApkabinimas

http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=154551&Condition2 = Šypsena

http://www3.lrs.lt/cgi-bin/preps2?Condition1=107687&Condition2=civ
ilinio_kodekso

jis jau nebegalioja. reikia civilini kodeksa skaityt

Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Trečioji knyga. Šeimos teisė
atrodo

nedarbingus ir paramos reikalingus
siuose žodziuose yra esme - jis privales tai irodyti teisme,

irodys ar ne spres teisejas, ar irodys ar ne dar priklauso ir nuo jo pasamdyto advokato protingumo zioplumo patirties, nuo tavo atsikirtimu kokybes ir pan.

bendra taisykle yra ta, kad jeigu jis tures advokata o tu ne, teisme tavo sansai gali buti prasti

bus prastai irgi, jeigu gauni tukstancius, o tevas ligotas pensininkas ir tu nesutinki aplamai jam kuo nors padeti.

jeigu nori prognoziu ar pan, turi detaliai surasyti, apie savo seima ir teva - kokios pajamos, su kuo gyvena, kiek seimoje nariu, kaip gyvena - butas, namas, sodas ir kt. kokios islaidos ir t.t.

Shiandien TOJI diena kai mama paduos pareishkima skirtisNustebęs
Blin ir kainuoja tie dalykai nezhmonishkai jei nera abieju pusiu sutarimo… O jo nera ir nebus, nes tevas zhadejo nesutikti nei su vienu variantu ir neduoti skyrybu.Nustebęs
Dieve dieve nejaugi gyvenimas visa laika bus toks neteisingas geriems zhmonems??? Jeigu kas ish jusu mano mama pazhintu ishkart pamiltumet ir nenoretumet paleistiJuokiasi

jei nori duok man savo mejla nusiusiu tau ta Lietuvos Respublikos civilinis kodeksas. Trečioji knyga. Šeimos teisė

Dizza - life is life and life suxs Šypsena
Nenusimink Gėlė Visuose filmuose geris nugali blogi Laimingas Viskas bus chiki piki Šypsena

uoj tikrai… labai atsiprašau…

Kiek tevas gauna neturiu supratimo. Gyvena su mama, turi visa komplekta - ir buta, ir soda, ir garazha. Nu kaip priklauso.Cha cha
O ash i rankeles gaunu nepilnai 600 ir dar kabanti lizinga turiu. Tai nekas man lieka. Be to jauna sheima. Ka gali zhinot, gal vaika tuoj pasidarysiu ir jam reiks ishlaikymo. Ar valstybei dzin kai mazheja gimstamumas?Ignoruoju

O kiek tavo vyras uzdirba?

valstybei dzin kai mazheja gimstamumas

Vyras uzhdirba kaip ir visi shiuolaikinese imonese - minimumaMirkt

supazindink, nes ir as noriu tureti tokia mama NekaltasCha cha

Kiek supratau turi super Vyras tai sakai mazhokaCha cha

Taip as noriu visko daug Cha cha

nu va… ir nusisypsojei Apkabinimas

na tai viskas aisku - jeigu tevas gauna virs 400 litu pensija tai nieko negauna, jeigu 200 litu pensija - privalai moketi 50 litu kas menesi.

sumuskit rankomis su tevu ir eikit ir gerti kavos nesvaistykit pinigu advokatams