kokia tavo akiu spalva?

O mano panasiau i pilkai melyna…Nustebęs

mano melynos Šypsena

raudonos Cha chaCha chaCha cha nia…o jei rimtai,tai melynai pilkai zhalios Cha cha

esu rudaakis, bet patinak melynakes… nors tai nera didelis skirtumas, bet tiesiog grazu…

Mano akytes melynos Šypsena

siaip nelabai aiskios spalvos… kazkokios pilksvai zalsvai rudos… krc… sunkiai nusakoma spalva Cha chaCha chaJuokiasiJuokiasiLabasLabasPavargęsPavargęs

Rudos!FlirtasBučkis

Melynai zalios… Taip Tokios grazios grazios… Myliu

mano pilksvai melsvos.Šypsena

na ir mano kazkas panashaus…Mirkt
o pachios grazhiausios akys…tamsiai tamsiai rudos BučkisFlirtasCha cha

joo mano irgi pilkai melynos arba melynai pilkos Nekaltas sunku nustatyti…

kazhkokia neaishki spalwa.Pilkshwaj zhydros.Bet shiajp mano akiu spalwa labaj nuo apshwietimo priklauso,tai ryshkiaj zhydros,taj tamsiaj melynos,taj i zhalswuma nesha…kejchia spalwa…Nežinau beje,labaj patinka pas tuos kuriu akys tamsiaj melynos…mm…kajp grazhu…Myliu

zydra manoNiam niam

Sviesia diena ryskiai melynos, vakare tokios melynai pilkos…Cha cha

Zhalios Flirtas

idomiai…Šypsena

bet keistaŠypsena yra zmogeliuku kuriems sunku pasakyti savoc akiu spalvaŠypsenaturiu tokiu draugu kur tikrai neaiskios kilmes akysŠypsena
o siaip galvojau,kad daugiau bus melynaakiu,niu o siaip panasiai ir rudaakiu,atsirado ir zaliaakiuŠypsena
O siaip pazistate nors viena zmogu kurio akys butu negrazios?Nes kiek teko susidurti visu zmogeliuku akys graziosŠypsena

melynaj pilkos TaipApakęsTaip

ivairi Cha cha viena akimirka pilka akiu spalva, prie dirbtines dienines sviesos (tokia kaip mokyklose) tampa jau zalia…o dazniausiai kas mato sako kad melynos akys Cha cha vienu zodziu isvada: kas kokia nori spalva pamatyt, tas tokia ir pamato Mirkt

melyna Flirtas