Kokia skalbimo masina geresne: Siemens, Bosch ar AEG? pasirinkta elektrolux

nebutinai, dar priklauso nuo navarotu, pvz tas elektroninis sustras ekranas tikrai kokius 500 prideda, bet ar is jo yra kokios stipriai apciuopiamos naudos tai manau sunku pasakyti.
as pirkau pacia paprasciausia ir mokejau 1400, aisku tokiu pat galimybiu beko gal 800 butu kainavusi, bet esu ramus kad medziagos kokybiskos ir siaip viso aparato kokybe ok ir dirba jau pusmeti na nei vienos problemos nebuvo.

Na va Borus … juk ką aš sakiau… Šypsena

Gal geriau parašyk kokie konkretūs modeliai tave domina, tada žinovai galės pasakyti pliusus/minusus/navarotus ir t.t.
Nes dabar diskusija šiek tiek beprasmiška gaunasi.

teisingai,nes gaunasi kuri modeli pasirinkti:audi,BMW ar mercedes?

BOSCHAS GERIAUSIAI GAMINA BABINAS AUTOMOBILIAMS… Taip Cha cha

BEJE, CHEBRA… AR ŽINOTE, KAD BOSCH IR SIEMENS GAMINA VISĄ BUITINĘ TECHNIKĄ BENDROMIS PAJĖGOMIS…? Nekaltas

ir ka?Negi jie vieni gamina?Dabar visi jungiasi,nes taip verslas ir auga,o gal ne?Kodel jungiasi auto gigantaiŠypsena?

modeliu tiksliu nepamenu. ziurejom siemens, kuriu kaina beveik visur 1599; AEG 1999 arba 2400, o bosch dar neziurejom.
taip, kad tie kurie zino, pasakys apie tuos modelius kazka.
o siaip lyg AEG lawamat, o siemens sivamat ar pan Cha cha
bet skaiciu nepamenu tiksliu.

rinkis tada pagal nuojauta,o gal ir kaina,nes cia sunku patarti,pasikonsultuok vienoje prekybos vietoje,po to kitoje ir apibendrines pirk.Tik nepamirsk mums parasyti koki modeli pasirinkai ir kodelŠypsena

Na va, o kai kam uosviene LG nupirksLaimingas
Cia kaip kam, kaip kam…

Galiu pasidalinti tik savo nuomone ir nuojautomis. Siek tiek domejaus sia technika. Tai va AEG - Prestizas, Elecrolux-auksta kokybe, ZANUSI- Geras pasirinkimas uz priimtina kaina. Mano akimis ziurint AEG yra auksciau BOSCH ir SIEMENS, bet aisku ir brangiau.Tarp kitko kaip ziurinejau, ka butu galima uz nebloga kaina nupirkti, tai buvau rades "Gorenje" 1000 aps., su laikmaciu, po to labai patiko prestizine ispanu "Fagor",6 kg skalbiniu, atrodo 1200 aps., laikmatis uz tikrai gera kaina, kuria prekiavo berods "Taip lengviau", Zirmunuose. taip pat buvo dar kazkoks "whirpool" modelis. Apie korejietiskas nieko nezinau, bet jos siek ties atbaido, nes ten daug elektronikos (kuri gali gesti) ir kitu laiko nepatikrintu naujoviu, pvz "direct drive" sistema. Kas gali pasakyti kiek laiko ji tarnaus ? Tarp kitko apie Ispanu surinkima ir kitus ju gaminius. Pas mane ispaniskas SIEMENS be problemu jau apie 6 m., pas uosve - ispaniska EDESA kokie 3 m., kol kas ok. Man atrodo, kad ispanai tose paciose gamyklose gamina ir bosch, siemens ir ivairias savo masinas. Mano galva skalbimo masina turi buti ne maziau 1000 aps., butinai su nerudijancio plieno bugnu, be dziovinimo, nes jis neigiamai veikia visas masinos gumas ir ryja elektra. Gerai jei masinos virsutine lenta glaudziai prieitu prie sienos, kad nekristu uz jos visokie dantu sepeteliai ir pan. Jei bute yra dvieju tarifu skaitiklis, tada neblogai ir programavimo laikmatis.

o pas mumi 1550 apsuku,kuriu niekada tiek nereikejoŠypsenaO del laikmacio tai Gerai,nusistatai ir nakti isskalbia,ryte tik isimi ir …Šypsena

Nuvaziuok i Saldytuvu pasauli, Kalvariju 125 (Sigmos pastate). Buitines technikos ieskojau puse metu ir galu gale paemiau viska per juos, nes lanksciai dirba ir gali atvezti visu firmu, kuriu nori.
Skalbukle emiau SIEMENS’a 44 cm, 4 kg su visais navarotais uz 1600 Lt. Nezinau, ar tau uz tiek padarys, nes as emiau visa buitine technika pas juos, tai gavau geras kainas. Yra modelis, kur kainuoja apie 2000 Lt, bet skirtumas tik max apsisukimuose (vienoje - 1000, kitoje - 1200).

na klausykit. si menesi reiks butinai pirkt, nes jau pribrendo reikalas. rinksimes is AEG, SIEMENS, ZANUSI,electroliux, BOSCH. bet kiek perziurejom, tai bosch, labai pavirsutiniskai padarytos, siemens, kaip ir liuks, AEG tikkaina kandziojasi. svarbu, kad dirbtu tyliai. AEG dar tas pliusas, kad jei ten kas pagenda tai ismeta gedimo koda, kaip kitos? gal irgi tai turi? na ir kur dar pasiulysit ziuret? kur didziausias AEG, SIEMENS ir electroliux, BOSCH pasirinkimas. patarkit, nes tikrai sunku apsispresti. ir kaip, ar verta imti 6kg? nes 4kg, per maza, o 6 butu liux, plius kartais ir 3 ir pan gali krauti. dar reikia, kad butu ekonomiska.

as irgi dabar ieskau beveik visos naujos turi svarstykles tasip kad ekonomishkos, o apie firmas tai sake kad korejietishkos labai daznai grizta su broku taip kad atkrinta ir laikomos paciomis prasciausiomis(tik nepradekit dabar pas mane stovi 3 metus ir negenda…, bet ash noriu pasakyt kad tarp ju gedimu pasitaiko dazniau) toliau ash apsistojau ties Bosh ir Siemens nes 1, ju ishliekamoji verte didesne nei italishku firmu 2. pazistamas dirba su deveta buitine technika ir sake kad tos ala indesit, Zanusi nelabai perkamos ir be to dazniau genda 3. Kam pirkti italishkos firmos jei vokishkos kainuoja tik 10proc . daugiau Cia dar kazkas rase kad neranda Bosh tai ju atstovas yra Senukai, kainos bishki uzkeltos bet ka padarysi, o Siemens dabar Ogminoj geros kainos. Dar apie AEG :atsiliepimai geri , bet kaina Kietas , ir Electroliux kam moketi daug uz skandinavu varda ir italu darba, Cia mano ishvados leidziu kritikuot

kas AEG atstovai?lietuvoje

O ka tas duoda? Pas mamka yra Whirpulas, kutras irgi meta klaidos numeri. Nu ir pavare kuria diena. Aciverciu manuala-VANDENS NULEIDIMO SISTEMOS GEDIMAS. Jbtjmtj, galvoju, tik tik baiges garantija… ir taip ziuriu, ir taip… veikia viskas ledas iki reik nuleist vandeni. Siurblys veikia net issijuoses, o vanduo kaip stovi masinoje taip stovi… Nu ka, issikvieciau meistra, gaila, manes nebuvo namie, tai nezinau nuo ko pradejo apziura, bet baige tuo, kad ikiso i “stojaka” pro skalbiarkos pajungimo skyle ikiso ant tokio “piestuko” pritvirtinta veidrodeli, paziurejo, tada ikiso kokitais kabli… sake, kazkas tik slumstelejo zemyn… paeme simboliskai uz “remonta” ir isvaziavo. Tuo GEDIMO IDENTIFIKAVIMAS ir baiges LaimingasNu as nezinau, nebent pac ruosies remontuot ta masina pagal gedimo koda? LaimingasBeje, cia kazkada vienas kazkuria tokiu masinu gyre, tipo, yra PC isejimas, galima pajungt kompa ir ivest stecialia, paties sukrta skalbimo programa Juokiasi Navarotas geras, bet ar kas kadanors tokiu darbu uzsiims? Laimingas As asmeniskai pries firmu skambiais pavadinimais gaminius su papildomais 1K pinigu uz tai.

visalietuva.lt/lt/main.php?kw=&region=0&cname=elect rolux&x=0&y=0 Atstovybe neprekiauja. Prekiauja salonai. Pe eS Kazkodel nepaminetas salonas Zirmunu gatveje, Jaunuju Tekniku Stotyje. Pe Pe eS bandei su Onic’su kalbet?

kas AEG atstovai?lietuvoje Senukai prekiauja bet kainos AEG uzkeltos

Cha cha pasikalbejo vyrai, cha cha, Cha cha Cha chaoj, pardon, buvo labai juokinga che cha cha

siemens 8 metai ir jokiu problemu,tik tena pakeite po 7 metu explotavimo Šypsena