Kokia shalis labiausiai nepatiko?

Turkija su ušknisančiais turkais…be jų būtų visai nieko kraštas…

God Bless America Cha cha

[/quote]

Zajoba varai savam stiliui… Kad tik Diewulis neperblesintų…Cha cha Cha cha Cha cha Cha cha

Kad baisiai nepatiktų kuri nors, tai nebuvo, bet įsitikinau, kad paveiksliukuose viskas daug gražiau. Žiauriai nusivyliau Roma, ne dėl pačio miesto( jų vietinė policija-karabinieriai- oi rinktiniai vaikinukaiNiam niamBučkisMyliu), dėl betvarkės-šiukšlės visur ir jų tiek beprotiškai daug!!!Mūsų Lietuva žiauriai tvarkinga galiu pasakyti. Austrija nepaliko jokio įspūdžio, net nežinau, gal pervargus buvau, kad už nieko akis "neužsikabino".

Net nebuvus tenais galiu pasakyti, kad niekada ten nenorėčiau gyventi. Nukvakėlių šalis, su savo teisėm, dirbtinmomis šypsenomis ir sintetika kur tik akys aprėpia.

geriau jau ta dirbtina sypsena, nei tiesiai sviesiai esi aprekiamas, ar pasiunciamas toli toli… ir to gali uztekti vien susitikus akims…

Be jokios abejonės - JAV, nes tai visiškai dirbtinė šalis. Pradedant vandeniu ir baigiant žmonėmis. Be to, tokiame New York’e negalėčiau išgyventi dėl spalvotųjų gausumoNe Ne Ne Ne

Jiep, butent. Vienintelis advantage’as - ekonomika. Bet turint omeny, jog daugelio prognozemis ES (kurios dalimi jau busime ir mes) turetu aplenkti USA ekonomikoje po 10-20 meteliu, manes ten ishviso netraukia…

nu man tai asmeniskai slyksciausio zmoniu poziuriu yra Lenkija…

Dėl skonio nesiginčysim, bet tai man labiau primena apkalbinėjimą už akių. Man daug geriau žinoti, ką žmonės apie mane galvoja iš tikrųjų.

Latvija

Man patiko GeraiNekaltas

Po Budapesto nuvaziavus i Praha si atrode nykiai Blogai

Londonas nepatinka Blogai

Bet Londonas nelygu UK Mirkt

na, galeciau ivardinti ne salis, o konkrecius miestusNekaltas pvz, labai uzknisa visur, kur vien turistai slankioja ir vietini gyventoja kai sutinki, atrodo tikra egzotikaApakęs ziauriai atsibodo Venecija - nieko daugiau nematai, tik japonu ekskursantu grupes… 1 karta pavyko 3 italus per diena sutikt!Cha cha ot sekmeJuokiasio kur dar tie siukslini kanalai…
taip pat visiskai nemielas Berlynas - uz nieko sirdele neuzsikabino, nors taxi driveriai gana saunus, ir neplesia vargingo jaunimoNekaltas
siaip visos didziuju saliu sostines atrodo gana nykiai - perdem komerciskai ir pan. kartais tai uzgozia ir visus luvrus, koliziejus, sv. karlo tiltus ir pan…

Arba tu niekur daugiau nebuvai (ir tų pačių Kariotiškių nematei) arba apsivėmei nuo pigaus ir gero vengriško vyno JuokiasiCha chaJuokiasi
Vengrija puiki šalis, tik kalba kaip Estai BaisuIgnoruoju

Keista, kai komentuoja toj šaly nebuvęApakęs ir dar neigiamai IgnoruojuIgnoruojuIgnoruoju
Man Ispanija - labiausiai patikęs kraštas LaimingasMyliuLaimingas Žinoma, ten buvau ekskursijojŠypsena Kaip sakoma (pasikartosiu): geriausia ten - kur mūsų nėr!!!

Vengrija - labai graži šalis, nėr ten ką lyginti su tokiu šiukšlynu, kaip amerikos didmiestis…

na as tai papriestarauciau man tai kaip tik patiko…ir zmones labai zajabys Gerai…kas dar buvo (o buvo nemzai) irgi labai patiko…

O man Venecija labiausiai patikęs kraštas.

man labai patiko Barcelona (Spain).Tikrai tvarkingas ir spalvotas miestas.Gal pataikiau geru metu laiku, bet tikrai karstis nevargino ir paziureti yra ka.Neuzteks keliu dienu norint pamatyti viska.Gaila i korida nenuejau nes sake brangiai ten lupa.Bet nuvaziuoti ten dar kart noreciau.
Visi ant tos USA pila kerasa…nebuvau ten, bet del to ir noriu nuvaziuot, tuo labiau gal ten pratest studijas, nezinau.Va kai pamatysiu USA, pasakysiu ar tai ****, ar geras!

Amerika!Del dirbtinu zmoniu sypsenu ir isvis,juk jie neturi jokios praeities ir kulturos,o pinigai tai tikrai dar ne viskas!

man svedija nelabai patiko - mokesciai milziniski, zmones gan varganai gyvena, su naudotom vokiskom mashinikem vazinejasi. Ir per shvaru, per sterilu ten.