Kokia rida?

Nusipirkau iš smalsumo nauja Air’a. Gerai Kol kas geri atsiliepimai. Manau man jo kokiems 6 metams užteks, jeigu poreikiai nepasikeis.

seniau natrio tiopentali badydavo, o dabar per hipnoze ir kodus bando jamt Cha cha

Gėjų bendravimo platforma, matyt kviečia tave prisijungti.

tai čia bled, sexualinis priekabiavimas, bled. py.darasai.

Taip išeina. Taip Tūsas

o tu iš kur žinai? Piktas

cu, o ko tu tikiesi už tą kainą? Šypsena Bet kameros realiai man net nebūti gali namų reikmėms.

bet visi jau nuteisė Gerai ir ieško tamsios spalvos automobilio Juokiasi Juokiasi

Juokiasi Prigavai

Turiu Asus traskiuka 14’, guli sau ramiai, nes is lempos vos suktis pradejo, jauciu hdd mirsta, nes hard resetas padarytas, nepagerejo. Bandysiu jauciu nupirkt ssd nedideli, kokio gamintojo jamt?

1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_ko mpiut eriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/hp_250_g6_full_hd_ssd_kaby_lak e_i5Paprastesnis ne Full HD ekranu.1a.lt/kompiuterine_technika_biuro_prekes/nesiojami_ko mpiut eriai_ir_priedai/nesiojami_kompiuteriai/hp_250_g6_ssd_kaby_lake_i3_v2Dabar pamačiau kad Win nėra, bet gal ne bėda?

furisto duona:delfi.lt/darbas/profesijos/atvira-tolimuju-reisu-vairuotoj o-ispazintis-paralyziuojancios-dujos-ipykusios-zmonos-ir-banditai-su-a utomatais.d?id=80316189

Vaflinuotas, ten viskas nuo pat Pirmo sakinio- Loz, ****ios, i Provokacija, jokios tiesos ar bent i ta puse

as kokius pora metu pl ir de perevalus furistu atstoinykuose darydavau, nes ten judesys, yra su kuo Butelis ir svarbiausia- saugu. apie dujas kaij ju paklausi, nu tai kazkam buve, bet ne jam. Juokiasi banditai su automatais. Apsvaigęs Juokiasiaisku visokiu valkatu daxyuja, bet ciuju patys jie tuos tentus ir susipjausto. Juokiasi Juokiasi Juokiasi

ssd ir man gal reiktų inkišt kompan, bet dabar dar geriau, sakau vakare ČL pažiūrėsiu, o tv LG sugedo,įsijungia ir toliau nieko, reiks vežt didmeistriams remontuot

Yra mano draugelis duju gaves,o kitas salia, kitoj masinoj taip amzinai ir uzmigo…

Ziurinejau jau anksciau tuos HP kur Julius imete. Duomenys ir kaina neblogi ju, bet del korpuso kazkaip neatrodo labai, kad kokybe kvepetu NekaltasIr siaip kazin kaip su HP kokybe bendrai?

Anksciau su HP budavo beda, per garantini nusibosdavo kompa nesiot i taisykla. Nzn ar kas pasikeite i gera Šypsena

Hp paviljon suudas buvo…kitikazkaip px

m.delfi.lt/auto/autonaujienos/article.php?id=80349177 Sekit snukin Cha chaRyt …poryt bus straipsnis apie senu trantu pavoju ir t.t. Juokiasi