Kokia nuomonė apie Marvos žirgyną Kaune?

O kas yra KDJSM? Pagal raides tai bandau sifruoti: kauno dailiojo jojimo sporto mokykla? Ar ne? Kaip is tikruju?
Ir kur ji yra? prie pat Marvos? Ar pacioj Marvoj? Ar yra atskiros arklides?

Sakau tai ka maciau: blogiau tikriausia dar gali buti bet prieziuros ir bent jau siokio tokio demesio lankytojams galetu skirti. Zodziu prasta viskas nuo bendravimo su zmogum iki inventoriaus…

Aiskinu, kas yra KDJSM: Kauno dziudo ir jojimo sporto mokykla. Prie ko dziudo, neklauskit, nezinau. Nekaltas Gal del to, kad kazkas kazka spardo? Juokiasi Gerai butu, jei ten butu dailiojo jojimo mokykla.Myliu ten tik konkuras, ir treniruoja reksnys Grikienis. Baisu O arklides tai atskiros. Tiesa sakant, labai nutriuse, bet kiek teko matyti, zirgai grazus, paserti, ir inventorius normoj. Taip

As tai ten nebuvau…

Kaulu rinkiniai tai jau tikrai, ziauru matyti kai is arklio lieka vien kaulai ir skura.Inventorius prastas tai tik ant mokomuju, ant geresniu zirgu duoda normalu,o as tai turiu savo kamanas tai labai dziaugiuosi, nes arklio vaizdas visai kitas buna kai uzdedu.

ŽliumbiaLaimingas

grikienis wisai ne reksnys… bent jau pastaruoju metu…o musu arkliukai tikrai grazusŠypsena

Marvos zirgynas gal ir butu nieko jei ten butu normaliu arkliu, turiu galvoje mokomuju. O kas del bendravimo tai tikrai ten malonaus bendrvimo su tavimi nesulauksi. visi jauciasi virsesni uz tave.Žliumbia O del marvos bukles nieko labai ir negalima tiketis nes ten yra biudzetine imone ir uztai ten taip viskas striuka. Langete tai koks tavo vardas? Eva taip pat noreciau suzinoti ir tavo varda. Nes kazkada pati treniravausi pas Simanskiene.

Mano tai toks ir yra vardas- Evelina. Ir as jojau pas Simanskiene. Mylimiausias buvo Zodiakas… Flirtas

visu pirma, ant Vitrazo, Lordo, Sifro ir Blekmoro as niekada nejojau. Neisdildoma ispudi paliko Fenoplastas… dar jis yra ten? Delorma puiki kumele, tik kad jau amzelis jai… Fortuna nekrati, bet del zovados su ja sunkiau… O Safyriukas garseja chuliganiskais poelgiais. Bet Vilte su juo susitvarkydavo… Šypsena

Sveikutes panikes Taves langete turbut as nelabai pazystu, nes Marvoje jojau praita vasara, osiaip tai kartais ten uzsuku paplepeti su MAMYTEM ( Laisve, Delorma, Fortuna.) Kurios yra mokomieji zirgai taciau man jos visai nieko. ir man ju labai gaila, nes jomis nelabai kas rupinasi, o tuolabiau jos dar laukiasi. Forte labai faina ji nekrati ir zovaduoti su ja labai lengva. Delorma irgi labai ciotka, paklusni, kai ismoksti joti. O LAISVYTE ta raganiuke buvo pati mylimiausia mano. Gal is dalies ir del savo charakterio. tarp kitko mano vardas Laura. Is marvos viena Evelina pazystu, bet nemanau kad tai butum tu. Ar pazystate Rasele, Laura, Rasa?Liežuvis

Na, viena Laura zinojau. Ir Rasa, Rasyte… Ir pora Evelinu. Tai dabar nezinau, kuria tu turi omeny. Šypsena Bet su jom nelabai bendravau. Daugiau su Donata, Viktorija… O tu ta Laura, kur ant Gango treniravaisi?

Kiek zinau, visos tos kumeles perkopusios 10 meteliu. Delormai berods 17, Fortai lygtais 15, o Laisve jauniausia- jai 10 ar 11. Nekaltas Seniai buvau Marvoj, nelabai atsimenu…

Laba Eva. tai tu pasirodo ne ta kuria turejau galvoje. Bet tai visai nesvarbu. taip bendrauti bus tik idomiau. O Donata man rodos irgi pazystu, lyg ir Viktorija zinau. Donata gal tokia garbanotais ilgais plaukais ir su akinukais? Kada lankiai marva?Cha cha Nes as lankiau praita vasara. Kai dar buvo mamos neapsivaikave.Liežuvis Ir as kita Laura, ne ta kur jojo ant Gango. Ta Laura daugiau bendrauja su Rasa, Rasele ir t.t.Liežuvis

As irgi praeita vasara, bet taves neatsimenu… O Donata tamsiais garbanotais plaukais, ir kartais su akinukais Šypsena)) As vazinejau i marva su Austeja, ja atsimeni? Ir musu mylimiausia buvo Laisve.

Austejos turbut nezinau, taciau zinau Donata tikrai, ir Vilte pazystu (Tu ja zinai?) O Viktorija tai gal ta kur anksciau jojo ant Alberto?Cha cha

Vilte zinau, o Viktorija jojo ant ivairiu zirgu, kaip trenere duodavo: ant Ego, Safyro, Zodiako, kartais ant Alberto. Bet sakydama, tu gal turejai galvoj Jolanta Šypsena

Jolantos visai nepazystu. O kiek Viktorija laiko lanko zirgyna. O gal zinai ar Vilte, Donata cia, Bangoje prisiregistrave? gal zinai ju nicus.Liežuvis

Vika Marvoj jojo nuo 2002 vasario, iki s.m. sausio. O del Viltes ir Donatos nzn.

Apakęs Apakęs Apakęs

Baisu Baisu

Pavargęs

Vilte nebejoja??? Taigi ji ten ant Safyro normaliai ir teste kazkokiam dalyvavo. Ir ka, isejo is Marvos???

Tikrai keista girdeti, kad Vilte nejoja. Jei kada pamatysit ja tai perduokit nuo manes linkejimus. Mirkt

Tai kad kaskaip niekas nuomuoniu nereiskiaKandaneidomuNekaltasNekaltasNekaltas