Kokia maza/moteriska masina rinktis?

Na, gal pasikarščiavau… FlirtasBet kai rinkausi mašiną (ypatingai antrą), tik ir girdėjau iš vyriškos lyties atstovų: Tu ką, juk ji diiidelėė… kaip tu parkuosiesi…nusipirk kokią mažą mašinytę Veee ir varinėsi sau po miestą…(su kokiais 1,1 litro…) Pavargęs Baisu Iki šiol purto prisiminus tuos Kiaulė

nu matai del masinos rinkimosi. kai jai rinkom, tai beziuredama masina ji i probus, nissanus200, calibras ir panasaus plauko masinas ziurejo, tik kaip paklausi uz ka benza pilsi, ir kokios masinos nori, tai argumentas buvo - taupios ir mazos Juokiasi pirma masina turi but paprasta, negalinga ir maza, kad vazinet ismoktu, o jei ir patiuninguos negalia butu. po to jau galima ir geresne ziuret. cia mano nuomone. Ir tai galioja ne tik merginu atveju.

Na, dėl paprastos ir neypatingai galingos sutinku. Bet dėl auto gabaritų… na aišku, į limuziną nesiūlau sėsti, bet išmokus važiuoti su kompaktinės klasės mašina, (a la Mikra ir panašios) kai atsisėdi vairuoti į normalų sedaną, apima panika (ne vienai mano draugei taip buvo…). Tai ar ne geriau pradėti nuo sedano, kad po to nekiltų problemų vairuojant didesnę mašiną? Tiesiog nuo paprastos 4 durų mašinytės…

ne. maza masina reikalinga tam, kad ja priparkuot lengviau kai nelabai moki, ir svarbiausia tam, kad ismoktum jaust masinos gabaritus. tada ar sedanas, ar autobusas - priparkuosi… be to, cia minetos fiesa, colt ir pan. - ne tokios jau ir mikro… o jei nelabai mokedamas pradesi vazinet su omega ar pan, tai is vis niekur nepravaziuosi…

ford fiesta Gerai Cha cha

Nu nžn… aš kitą dieną po teisių gavimo buvau pasodinta už didžiulio (ir gana seno) Lexuso LS400 vairo. Maršrutas: Vln - Palanga, lyjant lietui ir neaplenkiant pakeliui pasitaikančių kabokų (na tiesa pasakius, aš pati veržiausi vairuoti Flirtas). Pakeisti mane nėra kam, nes visi audringai laisto mano teises Juokiasi. Ir ką, po tos kelionės išgaravo visos baimės MirktO Omega kaip pirma mašina yra tikrai nebloga idėja. Žiūrėk, pvz. padaro mergina avariją su kokiu Coltu. Pas jį skardų mažiau, viskas trumpiau, bumpt, ir užsimuša. O su omega, bent būtų ką palankstyti Mirktt.y. patiuninguoti MirktŠiaip mūsų diskusija yra tikrai beprasmė, nes tai, kokia mašina pradėti važinėti yra tik visuomenės suformuoti įsitikinimai. Jei visi sakytų, tankas yra labai moteriška mašina, ji tokia visų akimis žiūrint ir būtų. Ir važinėtų moterys su tankais MirktBet, sedanas kaip pirma mašina yra vis viena geriau. LaimingasNa gerai, gal ne Omega, bet bent jau bulka MirktGero savaitgalio Mirkt

O gal Opel Astra Nekaltas universala Cha cha

cia ne tik visuomenes nuomone. kaip jau sakiau, mano sesuo - vienas pavyzdziu Šypsena jai ir su 124 mersu teko vaziuot, nepatiuningavo… bet mano isitikinimu, pradet reikia nuo “kibiriuko”, bent kokius metelius pazulit, o jau paskui prie kitu pagal norus ir galimybes taikyt. Ismokes su tokia, mokesi ir kitas vairuot. Bet cia jau kaip skant kiekvienam savo Šypsena gero ir jumi Labas

Aš pati važinėju su fiesta Gerai. Ta moteriškaitė- draugiška, neįnoringa, gana patvari, ekonomiška ir man ji graži. Jau draugaujam 5 metus. Pirkta 8 metus dėvėta.Benzinas. Pravažiavau ja 60 000 km.Stambių gedimų man nepasitaikė, o šiap aš “gyvenu ant ratų”. 3 metus su ja į darbą kasdien važinėju. Ir gana tolokai. Kai žiemą visi vargsta, aš tik burbt Taip- ir važiuoju. Tik nežinau, kaip būtų su dujomis- bagažinėje vietos visai neliktų, ir nežinau kaip eksplotacija. Ir dar noriu atkreipti dėmesį, kad būtina galvoti- kiek žmonių turės patogiai važiuoti, kad ir retkarčiais. Jei žmonės stambūs, aukšti- jiems gale bus maža vietos.

kas del fiestos - dyzeliux tikrai nedaug ima (dabar ~ 4,5-5 L)

Dyzeliuks, kaip dyzeliuks,- o benzininis taip pat ekonomiškas, bet gerai žiemą.

tai kad ir žiemą gerai Taip nešposino Ne

Na ir gerai, kad nešposino- svarbu fiesta savo vardą pateisino-šventė ir tiek Gerai

aš rinkčiausi tik iš minio, jaguaro ar merso. už štuką eurų mačiau jaguarą ~90m Gerai

O tu zinai kiek jo islaikymas kainuoja Nekaltasbeto tokie jaguarai sudrozti buna visiskai…

na is tu variantu pasirinkciau civic’a bet kas liecia prieziura, tai kainuos nemazai. geriausia mano galva tai ieskoti ir rasi, nes kai tiksliai zinai ko nori tai nerasi, toks Ignoruoju tas gyvenimas. O siaip moterims idealiausia masina tai dzipas: 1.aukstai sedi viska matai 2.kiti eismo dalyviai tave apvaziuja 3.bordiurai neegzistuoja 4.visi pirkiniai visada tilps 5.gali ten sukraut dar visa vaiku darzeli Cha chasekmes ieskant auto Labas

Kol ji isvazines tiek kad tos dujos atsipirktu, ta masina jau autosavartyne bus Nekaltas

Taip plia, su ju (ne visu) vaziavimo gabumais tai tik dzipa ir pirk Cha cha1.Zodis “kazka matyti” ir zodis “moteris uz vairo” mazai derinasi. 2.Jas ir taip visada reikia apvaziuoti. 3.Tciau zinant ju gabumus… 4.Tures kur isidet naujus batelius Nekaltas5.Vargsai vaikai Liūdnas

na sita mergina, kuriai perkama masina, pati zino, kad nori mazos ir pigios islaikyti masinos. Jai ir 323s per didele, tai ka as galiu pasakyti? Šypsena as ir pats megstu didesnes. Nikole, kiek tavo fiestute ima mieste benzo? ruta_vysnia, tu zinau ilgokai tokia drozei kaip ir gmc, kaip jusu sanaudos? pamenu GMC tai skundesi, kad ne itin jos ekonomiskos…

Va tikrai jei nori ekonomijos ir mazos masinos tai micra, siandien nupirkom motusei 95, 1.0 ltr, 40 kw, ble valina normaliai, nes mases isvis nera, asiq vietos irgi. Bet tikrai neprasausi jei moteriskiai pirksi, o ir buteliui tikrai daug vietos pasidet Cha cha O valgo 5 ltr kuro 100km ir kas svarbiausia nevagiama Kietas