kokia kultura siais laikais jaunimo tarpe... 0 ?

hm… pokyciai stebetini, bo as trecioj klasej (8m)buvau laimingas paziurejes "Labanakt vaikuciai", negalvoj buvo diskotekos

tevu samoningumas taip pat lemia esama situacija

na jau taip baisiai tikrai neraLiežuvis

lietuviu tautinis bruozhas paryshkinti niurias spalvasKietas

komercine, bet pasitaiko ir ishimchiu.

Nera jokios kulturos.

nu del 8-tuonmeciu tai bbz …

O taip, zinoma…Siais laikais jokios kulturos…Ir kazin, kas del to kaltas.Gal cia del Cernobilio avarijos; o gal tiesiog bambukai uzkariauja Lietuva???Tik jau nreikia aiskinti,kad praeita karta neaukleja ir neaugina siosios Baisu

isties jaunimas nu dar vaikai siais laikais ohohooo ko neprisimano…
mokykloje pertrauku metu geria ir tokie lekia i mokykla(apie roookyma tai net nekalbu)baisu pagalvojus kokia bus ateities karta,bet nereikia is anxto smerkti,jie dar jaui iesko nauju pojuciu,dar nesusiformave ir t.t.
ateis laikas susiprotes ir tikiuosi viskas bus okAngelas

Manau tokia kokia turi but nes pats jaunas buvau betkoks bet subrandinau žmogiška elgsena Pažiurėsim kas gausis iš to nekulturingo jaunimo

manau kulturingu zmoniu po truputi daugeja Taip

matosi ,andriukas, kad diskotekoj nebuves Juokiasi yra kur kas rimtesniu problemu negu tu isvardinai

Siaip jaunimas ne koks Ne Turbut po kokio simto metu, knygos bus retenybe Taip

keista kai eini galtve ir matai toki jaunima, as kai buvau vaikas visai kitokia buvau, paprasta irpan… o dabar eini gatve ir kokiu 8 metu vaikas tave kekšė isvadina ar papraso pasilaizyti…Kanda

siais laikas musu tarpe (jaunimo tarpe) kulturos 0%… Nustebęs na bet kol dar jauni tai tegul uliavoja o po to bus tik tai oj-oj-oj… Flirtas

GeraiŠypsenaarba vyrusŠypsena

taip taip tu visiskai teisi.buna,kad ir "pasikrust" Apakęs papraso(TARSI ZINOTU KAS TAI YRA),fui na baisu pagalvot,kad jie tokie jauni,o jau tokios mintys galvoojeVeee
bet tikekimes,kad jie suaugs ir susiprotes:I

oj acimenu, paliaga, kaip as tave kazkada ejom ir du metro ugio pasake ‘ei paneles, gal norit pasimyleti?’ Juokiasi oj, kvatojomes kaip reikalas, nors reiketu verkti Liūdnas

zinoma visokiu yra…ir faktas kad kuo toliau tuo tokiu dalyku daugiau nutinka…Piktas Bet tikrai ne visas jaunimas toks NeYra ir isaukletu vaiku Taip daug ka padaro ir paties zmogaus noras sviestis, tobuleti. O kultura tai is tikro pakankamai zema…bet as su tokiais stengiuosi nebendrauti, nes su kuo sutampi, tokiu ir patampi…Nekaltas