Kokia knyga siulytumet perskaityti?

1.e.title’romeo’ Gerai
2.r.schneider’miego brolis’
3.i.welsh’traukiniu zymejimas’
4.e.johnson’bangu musa’
5.u.eco’fuko svytuokle’
6.h.wasmo’dinos knyga’+tesiniai ir etc.Šypsena

tuoj tuoj knygynuose pasirodys Breigbederio "99 frankai". Rekomenduoju!Nors jei nedomina/nekenciat/nemegstat reklamos - neskaitykit Mirkt

Tau patinka D. Carnegie?

Labai geros ne tik vaikams, bet ir suaugusiems Roald Dahl knygosTaip. Jei moki anglu k. nueik i http://www.roalddahl.co.uk arba http://www.roalddahl.com
Paskaityk "Matilda", "Carlis sokolado fabrike", "Denis pasaulio cempionas" "Carlis ir milziniskas persikas" …Taip
Dar labai labai idomus detektyvas yra Mary Stewart "Suoliai virs zemes" Apie Lipicos erzilus, zirgo pavogima, gaisra cirke… Liuks!GeraiGeraiGerai
Arba dar "Arkliu uzkalbetojas" GeraiGeraiGerai

"Arkliu uzkalbetojas" kazkada jau skaiciau sita knyga…manes ji labai nesudomino…Nekaltas

O man ,Arkliu uzkalbetojas" patiko.Ypac jau kurinio pradzioje kuriama itampa.Nebloga knyga ,Ramuniu pievele". Labai mielai perskaiciau D.Kazragytes ,Kasdienybes rozini".Tokia paprasta ir kupina gerumo knyga.

hmmm…kaip cia kazkas jau minejo "knyga apie san mikele"…nerealiai nereali knyga…nezinau ji mano gyvenima pakeite ir priverte kitaip pazvelkti i knygas…dabar visas perskaitytas knygas lyginu su sia knyga… dabar labai noreciau paskaityt dar ka nors panasaus… bet sita knyg patarciau perskaityt tikrai labai labai labai gera…GeraiGeraiGerai
hmm…o ce taip pat minejo "mergiote"…niekuo neipatinga knyga…labai lengvai skaitosi…bet tikrai nelabai yra verta demesio…
o mano waikystes knyga tai "pilkoji vilke"…Šypsena labai miela knyga…bet kai skaiciau galwojau ka per shh…as cia skaitau o kai perskaiciau ir supratau ka autorius norejo pasakyti sia knyga…nznau man pasidare ji tokia nereali…labai priwerte daug susimastyti…NekaltasMirkt

"mergiote"-sia knyga kazkada man teko pradeti skaityti, bet tik pradeti…tai buvo kazkurioje klaseje kai reikejo dalele jos perskaitytti…galbut reikes kada javisa iveikti…Nekaltas

Siaip jau "Doriano Grejaus portretas" is tikruju Šypsena Nerealus kurinys. Nesenstantis po tiekos metu. Nieko panasaus nesu skaiciusi.
"It is the confession, not the priests that gives us absolution" - viena is daugelio jo nemariuju citatu. Jei turit galimybe , skaitykit originalo kalba (anglu).

Dar ‘ant greituju’ - Eduardas Cinzo kuryba. Nedaug jos, bet
Gerai: "Raudonojo arklio vasara", "Sventojo Petro sunynas", kt.

Ir Stefanas Cveigas, ypac jo noveles…

daug geru knygu yra/aisku daug ir negeru/…siaip labaij patiko Ragnhild N.Grodal knyga "gruobonis!"…Alessandro Baricco "silkas" siaip patinka knygos kurios yra nors biski psichologines arba filosofines…taip pat knygutes apie narkomanija kaip Guy Champagne "as buwau narkomanas",Irvine Welsh "traukiniu zymejimas",Radekas Johnas "memento"…

Jei patinka fantastika, tai puiki knyga Greg Bear "era"

…ne … man fantastika ne prie sirdies…Cha cha

Haruki Murakami, jei skaitot rusiškai, angliškai arba japoniškai (šiaip jis rašo būtent ta kalba)

darnton Didziosios kaciu skerdynes paryziuje]
kietesnes knygos reiktu paieskoti, aisku, jei ponai istorijos ar kulturologijos myletiojai, kai mano arklys XVIII a. tai skaitau ir dziaugiusosiLaimingasLaimingasLaimingas

[quote]zalte rašė:
6.h.wasmo’dinos knyga’+tesiniai ir etc.Šypsena
[/quote]

va ištraukiu seną temą, nes visur ieškau “Dinos knygos” tęsinio ir niekur nerandu Ne
turiu trečią knygą Taip bet morališkai sunku ją skaityti, kai dar nemirus viltis prieš tai rasti antrąją Šypsena
gal turit patarimų, kur ieškot?

Na siaip daug kartu galima skaityti Paolo COelcho "Alchemikas", bet bent wiena karta siulyciau perskaityti Peter Hoeg "Paneles Smilos sniego jausmas" - jegine knyga.

ian banks “sirsiu fabrikas” Gerai ziaurei gera…Taip

R. Bach’o “Iliuzijos”, “Vienas”, “D. L. Z.” ir kt., A. Baricco VISOS knygos gerules geriausios, ir H. Hesses labai vertos demesiaus… daug tu knygu, tereikia nueiti i knygyna ir paciupti kokia Taip sekmes skaitant Mirkt

pabandyk MAHOMUDI"TIK SU DUKRA"(nezinau ar tiksliai parasiau autores pavarde)-knyga apie moteri istekejusia uz musulmonu tikejimo vyro,pati parasius tikra savo gyvenimo istorija.

Melvin Burgess - Heroinas Gerai Taip